Düğüncülerin Dikkatine Sezon Açılıyor

Düğüncülerin Dikkatine Sezon Açılıyor

Yayınlama: 28.04.2016
352
A+
A-


Düğüncülerin Dikkatine Sezon Açılıyor

 

Havaların ısınması ile birlikte düğün sezonu açılmaya başladı. Yaz aylarında dünya evine giren çiftler ise artık işlerini organizasyonculara vererek kendileri rahatça düğünlerinde eğlenebiliyorlar.

 


Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün sezonu açıldı, düğün salonlarında yer kalmazken Tekirdağ'da düğün yapacak olan bir çok  kişinin tercihi ise Carnavall organizasyon oldu. Düğün ve Kına gecesi başta olmak üzere evlenecek çiftlerin her anında yanında olarak mutluluklarını paylaşan Carnavall Organizasyon yeni Kına konsepti ile Tekirdağlı düğüncülerin karşısına çıktı.

 


Tekirdağ'da organizasyon işleri gerçekleştiren Carnavall Organizasyonun sahibi ise iki bayan. İki girişimci kadın olarak bir araya gelerek evlenecek çiftlerin mutluluklarına ortak oluyorlar. Çiftler düğün stresinden uzak bir halde düğünlerinde eğlenirken Carnavall Organizasyon yetkilileri ise düğün yada kına gecesinin muhteşem bir şekilde geçmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar.

 


AjansTekirdag.com adresine açıklamalarda bulunan Carnavall Organizasyon ortaklarından Simay Nalcıoğlu '' Kurmuş olduğumu şirketimiz ile Tekirdağ'da veya çevre ilçelerde evlenecek olan tüm çiftlerimizin mutluluğuna ortak oluyoruz. Sadece düğün olarak değil Kız istemeden tutun düğününüze kadar yanlarında olduğumu çiftlerimizde var. Her geçen gün kendimizi ve ürünlerimizi yenileyerek yuva kuracak olan çiftlerimize hep yeniyi ve en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.'' dedi.

 


'' SULTANLARA LAİK BİR KINA GECESİ İÇİN''


Artık kına gecelerinin konsept olarak yapıldığının altını çizen Nalcıoğlu '' Kına geceleri artık konsept olarak yapılıyor. Genel ağırlıkta Osmanlı Konsepti kullanılıyor. Biz bu yaz için kendi hazırlatmış olduğumuz tasarım kına gecesi konseptleri için tüm çiftlerimizi bekliyoruz. Sultanlara Laik bir kına gecesi için bizleri tercih edebilirsiniz'' diyerek konuşmasını noktaladı.