Albayrak’tan Destek Çağrısı

Albayrak’tan Destek Çağrısı

Yayınlama: 23.06.2016
128
A+
A-

 

Albayrak’tan Destek Çağrısı

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak bir basın açıklaması yaparak profesyonel ligde Tekirdağ’ın tek temsilcisi olan Tekirdağspor’a destek çağrısı yaptı.

 


Geçtiğimiz günlerde Tekirdağspor’ın olağanüstü kongresine katılmayarak tepkileri üzerine çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağspor için destek çağrısını yazılı bir basın açıklaması ile gerçekleştirdi. Albayrak’ın gerçekleştirdiği yazılı basın açıklamasında Sanayicilere ve İş adamlarına seslenerek Tekirdağspor’a sahip çıkılması gerektiğini belirtti.


TEKİRDAĞLILAR KENETLENMELİDİR


Tekirdağspor’ın 11 ilçenin takımı olduğunun altını çizen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Değerli Hemşerilerim Tekirdağ ilimizin Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte on bir ilçemizin tamamı Tekirdağ çatısı altında birleşmiştir. Günümüzün en popüler sporu olan futbolda ilimizi profesyonel ligde temsil eden tek takım ise Tekirdağsporumuzdur. Unutmamalıyız ki Tekirdağspor ilimize mal olmuş ve on bir ilçenin tamamını temsil eden bir futbol kulübüdür. Tekirdağ ilinde on bir ilçemizde ki birlik ve beraberliğimizin Tekirdağspor’da pekişmesi ve el ele, omuz omuza olmamız gerektiği kanaatindeyim.Tekirdağsporumuzu daha da yukarılara taşımak için, tüm Tekirdağlılar kenetlenmelidir.’’ Dedi.


HERKESİN TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMASI LAZIM


Tekirdağspor’un  bir marka olduğunun altını çizen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Sanayici ve İş adamlarına destek çağrısında bulundu. Albayrak; ‘’Şehrimiz için en önemli marka değerlerinden biri, olan Tekirdağsporu hak ettiği yerlere getirmek için tüm sanayicilerimizi, iş adamlarımızı, esnaflarımızı kısacası sarı siyahlı takımımıza gönül veren, yüreği Tekirdağ için çarpan herkesi Tekirdağspor’a yardım etmeye davet ediyorum. Unutmayalım ki; Bugün ve gelecekte Tekirdağspor’un şanlı tarihinde herkesin yer alması ve taşın altına elini koyması gerekmektedir. Bu şanlı tarih, sizlerin alın teriyle yoğrulmuş olacaktır.” Diyerek yazılı bir açıklama yayınladı.