Kadir Albayrak’tan İnce Gönderme !

Kadir Albayrak’tan İnce Gönderme !

Yayınlama: 14.08.2015
183
A+
A-

 

Kadir Albayrak'tan İnce Gönderme !

 

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Tarım ve Teknoloji Günleri fuarının açılışında Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak AK Parti milletvekillerine ince bir mesaj verdi.


Karaevli mahallesinde gerçekleştirilen Tarım ve Teknoloji Günleri fuarı geçtiğimiz gün protokol üyelerinin de katılımı ile gerçekleşti. Protokol konuşmasını gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Büyükşehir belediyesinin kurulduğu günden bu yana katettiği yoldan bahsederken AK Parti Milletvekilleri Mustafa YEL ve Ayşe Doğan'a da ince bir göndermede bulundu.


'' ARTIK BİR ÇOK PROJEMİZ VAR DİLEDİĞİNİZ ZAMAN SORABİLİRSİNİZ ''


Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarında protokol konuşmasında göndermede bulunan Başkan Albayrak büyükşehir belediyesinin kurulduğu günden bu yana olan hizmetler hakkında bilgi verdi. Albayrak ; '' İlk kurulduğumuz günlerde bizlere proje soran milletvekillerimiz dilediğiniz zaman sorabilirsiniz artık bir çok projemiz var '' diyerek AK Parti Milletvekillerine göndermede bulundu.


AKÇAY İLE YEL GÖZ GÖZE GELDİ


Kadir Albayrak'ın kürsüden yapmış olduğu ince gönderme sonrasında AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay ve Milletvekili Mustafa YEL kısa bir süreliğine göz göze gelerek bir birlerine baktılar.