Büyükşehir Belediyesinden İkinci Photoshop Operasyonu

Büyükşehir Belediyesinden İkinci Photoshop Operasyonu

Yayınlama: 27.04.2015
558
A+
A-

 

Büyükşehir Belediyesinden İkinci Photoshop Operasyonu

 

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesinde yürüyüş, koşu ve bisiklet yolu çalışmaları başladı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sahil Dolgu saha için Altınova ve Değirmenaltı mahallelerinde olduğu gibi photoshop ile görsel hazırladı.


Kiraz Festivalinin yapılmasına az bir zaman kala sahili festivale yetiştirme çabasında olan Büyükşehir Belediyesi Park bahçeler Şube Müdürlüğü ekipleri bu bölgede hummalı bir çalışma yapıyor. Vatandaşların koşu ile yürüyüş yapabileceği ve dinlenebileceği alanların yanına da bisiklet ve koşu yolları yapılacak. Sahil yürüyüş yolu halesini alan firma çalışmalara başladı. Çalışmaların bir an önce tamamlanması bekleniyor. 


ALTINOVA VE DEĞİRMENALTI MAHALLESİNDE DEĞİŞEN YOK


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı alt yapı çalışmaları kapsamında kazı çalışmaları devam eden Altınova mahallesi ve Değirmenaltı mahallesinde ki çalışmalar devam ederken photoshop ile çalışmalar bittiğinde mahallelerin alacağı  hali gösteren fotoğraflar hazırlamıştı. Nisan 2015 tarihinde bitmiş hali gösterilen posterlere rağmen Nisan'ın son günleri yaşanırken Altınova ve Değirmenaltı mahallelerinde henüz bir değişiklik yaşanmadı.