Bitmeyen Alt Yapı Çalışmaları Vatandaşları İsyan Ettirdi

Bitmeyen Alt Yapı Çalışmaları Vatandaşları İsyan Ettirdi

Yayınlama: 04.08.2014
240
A+
A-

 

Bitmeyen Alt Yapı Çalışmaları Vatandaşları İsyan Ettirdi


 

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Altınova mahallesinde bitmeyen alt yapı çalışmaları nedeniyle mahalle sakinleri isyan etti.


 

 

Nisan Ayının ortalarında başlayan Biyolojik arıtma tesisinin alt yapı çalışmaları nedeniyle Altınova mahallesinde kazılan sokaklar alt yapı çalışmasının bir çok sokakta tamamlanmasına rağmen yol onarım çalışması hala başlamadı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı olan yollarda onarım çalışmasının başlamamasının ardından Altınova’da oturan mahalle sakinleri isyan etti. Yaz’ın ortasında sıcak havalarda balkon kapılarını dahi açamadıklarını balkonlara çıkamadıklarını belirten mahalle sakinleri yol onarım çalışmaları başlamadığı takdirde imza toplayarak Büyükşehir Belediye binasına gideceklerini belirttiler.Tekirdağ’da yağan sağanak yağışın ardından kazılan yollarda oyuklar oluşmasının ardından, oyukları kapatmak amacıyla kum dökmeye gelen ekipler ile bir vatandaş arasında tartışma yaşandı.


Edinilen bilgiye göre Altınova’da yaşanan bu sıkıntıların aynılarının Gündoğdu mahallesinde ve Sosyal Güvenlik Kurumunun çevresinde de vatandaşların isyan ettiği öğrenildi.


 

YAĞMUR YAĞINCA BU HALE GELİYOR !


 

 

Altınova mahallesinde son günlerde yağan sağanak yağışlarda ise kazılan yerlere dökülen kumlar denize doğru akıyor. Sağanak yağış esnasında çamur gölüne dönen altınova sokakları bu halde görüntülendi.