İşte İtfaiye Daire Başkanı’nın 10 Milyon TL’lik Hayali

İşte İtfaiye Daire Başkanı’nın 10 Milyon TL’lik Hayali

Yayınlama: 03.10.2014
228
A+
A-

 

İşte İtfaiye Daire Başkanı’nın 10 Milyon TL’lik Hayali

 

Bugün sabah saatlerinde belediye meclis salonunda Büyükşehir Belediyesi basın toplantısı gerçekleştirdi.


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve 11 Daire Başkanının katıldığı ve seçildikten sonra bugüne kadar geçen 6 ay zamanı basın mensuplarına anlattılar. Tek tek basın mensuplarının karşısına çıkan daire başkanları kendi birimleri hakkında basın mensuplarını bilgilendirdiler. Toplantının en çok dikkat çeken ise İtfaiye daire başkanı Emin Pehlivanın meslek hayatı boyunca gerçekleştiremediği hayali oldu.


İtfaiye ile ilgili sunumunu gerçekleştiren İtfaiye daire başkanı Emin Pehlivan 25 yıllık meslek hayatı boyunca hayal ettiği ama çalıştığı yerlerde gerçekleştiremediği hayalinden bahsetti. Pehlivan ; “25 senelik meslek hayatımda hayal ettiğim bir proje var. Enerjisini güneşten alan bir itfaiye binası ile birlikte aynı yerde olan Afet Koordinasyon Merkezi ile tüm kurumların birleştiği bir merkez hayal ediyorum, şuana kadar çalıştığım Kocaeli de ve Antalya’da başaramadık. İnşallah bu hayalimi Tekirdağ’da başarırız.” Dedi.


İtfaiye daire başkanı Emin Pehlivanın hayali olan projenin maliyetini soran gazetecilere cevap veren Pehlivan “Başkanımız duymasın ama 10 Milyon TL gibi son teknoloji bir yer” diyerek esprili bir cevap verdi.