Başkan Eşkinat basın mensupları ile biraraya geldi

Başkan Eşkinat basın mensupları ile biraraya geldi

Yayınlama: 07.08.2014
366
A+
A-

 

Başkan Eşkinat basın mensupları ile biraraya geldi


 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi sahil ek hizmet binasında düzenlenen toplantı yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.


 

Başkan Eşkinat’ın yanı sıra Başkan yardımcıları Gülferah Güral, Mustafa Özdemir ve Telat Akköse ile tüm birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda Başkan Eşkinat 4 aylık dönemde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


Başkan Eşkinat’ın yapılan çalışmalar hakkında yaptığı detaylı bilgilendirmenin ardından soru cevap kısmına geçilirken basın mensupları merak edilen soruları Başkan Eşkinat’a yöneltme fırsatı buldu. Yaklaşık 2 saat süren toplantının sonunda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür ederken, “Biz yeni bir belediyeyiz. Hata yapmamaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın her şikayetini değerlendiriyoruz ancak siz basın mensuplarının da vatandaşların sorunlarını bizlere taşıması çok önemli. Sizden ricam yanlış ya da eksiklik gördüğünüzde bizleri uyarmanız. Bu doğrultuda birlikte çalışırsak Süleymanpaşa’yı kısa bir sürede kalkındırmaya başlayabiliriz. Bu şehir, bu belediye benim senin değil hepimizin. Hepinize toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.