AK PARTİ TEŞKİLATI 2015 YILINI DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ TEŞKİLATI 2015 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Yayınlama: 31.12.2015
186
A+
A-

 

AK PARTİ TEŞKİLATI 2015 YILINI DEĞERLENDİRDİ

 

AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı İlyas Küp, 2015 yılında, ortaya koydukları her türlü siyasi çalışmanın, açıklamanın, tartışmanın, etkinliğin temelinde gelişme yolunda daha fazla mesafe almış bir Tekirdağ vizyonu olduğunu ifade ederek, 2016 yılının terörün sona erdirilmesi, insani gelişmişliğin arttırılması, birlik-beraberliğin sağlanması ve Yeni Türkiye hedefinin gerçekleştirilmesi yolunda ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti.
AK Parti Tekirdağ Teşkilat Başkanı İlyas Küp, 2015 yılında 2 büyük seçim yaşadıklarını hatırlattı. Küp, “Tekirdağ İl Başkanlığı olarak 7 Haziran 2015 tarihinde ve 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilen milletvekilliği genel seçimlerinde ülkemizin en aktif teşkilatlarından biri olduk. Her iki seçimde de ilimizin her köşesine, her gencine, her çalışanına, her kadınına yani her hemşerimize ulaşmaya çalıştık. 
Seçim çalışmalarında insanlarımızla hem yüz yüze geldik, hem de anket, tanıtım, sosyal medya gibi kolaylaştırıcı araçları kullandık. Tekirdağ olarak her iki seçimde de başarılı bir grafik izledik. 7 Haziran’da en az oy kaybeden iller arasında, 1 Kasım’da ise en çok oy artışı sağlayan iller arasındaydık. 1 Kasım’da oy artışının yanı sıra milletvekili sayımızı da arttırdık. AK Parti’nin kuruluşundan itibaren Tekirdağ’da en yüksek oyu 1 Kasım 2015’te aldık. 
Bu başarımız genel merkezimiz tarafından ödüllendirildi” dedi.
Halkla iç içe olduklarını ifade eden Küp, “Tekirdağlı hemşerilerimizin her konudaki istek, öneri ve şikayetlerine duyarlı olduk. Bunları dinledik, not aldık, ilgililerine ilettik, bunları takip ettik. Sorunların çözülmesi için gayret gösterdik. Ayrıca sevgili hemşerilerimizin tatlı ve acı günlerinde yanında olduk. Yoğun siyasi faaliyetlerimize insani sorumluluklarımızı feda etmedik. Hasta ziyareti, taziye gibi acılı günlerinde insanlarımızın yanındaydık” diye konuştu.