2.DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

2.DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Yayınlama: 29.12.2014
206
A+
A-

 

2.DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

 

Ak Parti Tekirdağ Süleymanpaşa ilçe danışma meclisi toplantısı yoğun katılımla Anılar salonda yapıldı.


Yapılan toplantı gündeminde basına açık bölümü için düzenlenen gündem oylanarak kabul edildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı sonrası divan için teklif edilen Ali Gümüş, Hüseyin Uzunlar, Ayşe Ulu, Güler Çakmak ve Mahir İbrahim Kutlu divanda göreve getirildiler.


Ardından katılımcılara kısa bir teşekkür konuşması yapan Süleymanpaşa Ak parti ilçe başkanı Cüneyt Yükselden sonra il başkanı Ahmet Akçay ve daha sonra büyükşehir belediye meclisi üyeleri adına Taş. Koop. ve Esnasf. Kef. Koop. başkanı Ali Rıza Eti meclis çalışmalarıyla ilgili geniş bir sunum yaptı. Bu konuşmalardan sonra basına kapalı bölüme geçilerek toplantıya devam edildi.


İlçe danışma meclisi toplantısına İl Başkanı Ahmet AKÇAY ve yönetimi, kurucu il başkanı Av. Sadi Şen, il eski başkanı Soner Çizen, ilçe eski başkanı Av. Emrah Tunca, il yönetim kurulu üyeleri Ömer Polat, Adnan Arsu, Şükrü Akçaoğlu, kahveciler odası başkanı Fahrettin Bayar, bakkallar odası başkanı Emine Arıkan, belediye meclisi üyeleri Ali Rıza Eti, Nevzat Bahar, Şükriye Gündüzler, Sebahattin Tiryakioğlu, Sezai Çetin, İl Kadın Kolu Başkanı Çiğdem KONCAGÜL ve Yönetimi, İlçe Kadın Kolu ve Yönetimi, İlçe Gençlik Kolu ve Yönetimi, STK’larının başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, bu güne kadar Partinin her kademesinde görev yapmış yöneticiler ve çok sayıda partili  katıldı.