AKÇAY ” Tekirdağ Artık Daha Güçlü Temsil Edilecek ”

AKÇAY ” Tekirdağ Artık Daha Güçlü Temsil Edilecek ”

Yayınlama: 06.11.2015
204
A+
A-

 

AKÇAY '' Tekirdağ Artık Daha Güçlü Temsil Edilecek ''

 

AK Parti'den Tekirdağ Milletvekili seçilen isimler Tekirdağ Adliyesinden mazbatalarını aldılar.


1 Kasım Genel seçimlerinde Tekirdağ'dan Milletvekili seçilen AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa YEL, Ayşe Doğan ve Metin Akgün Tekirdağ Adliyesine gelerek il seçim kurulundan Milletvekilliği mazbatalarını aldılar. Tekirdağ Adliyesine Kalabalık bir grup olarak gelen AK Parti Heyeti Adliye önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.


AKÇAY '' TEKİRDAĞ ARTIK DAHA GÜÇLÜ ''


Adliye önünde açıklamalarda bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay ; '' Öncelikle 1 Kasım genel seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Bundan sonra AK Parti Tekirdağ olarak daha güçlü bir şekilde 3 milletvekili ile temsil edilecek. Bütün vekillerimiz ile birlikte bizde bugünden itibaren yerel seçimler için çalışmalara başladık. Bundan sonra da yerel seçimler de belediyeleri geri alarak hizmet kervanı devam edecek.'' dedi.

 

 


YEL '' SORUMLULUK BİLİNCİ İLE ÇALIŞACAĞIZ ''


Mazbata töreni sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Mustafa YEL '' Bundan sonra ki amacımız, bugüne kadar nasıl milletin partisi olduysak 1 Kasım seçimlerinde de yüce milletimiz yine taktir etti. AK Parti'yi %49,4 gibi çok ciddi bir oy oranı ile tek başına iş başına getirdi. Bu bakımdan bizlerde bilinç ile milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. '' diyerek sözlerini noktaladı.


DOĞAN ''TEKİRDAĞ'I HAKETTİĞİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ ''


Adliye önünde açıklamalarda bulunan AK Parti 2. Sıra Tekirdağ Milletvekili Ayşe DOĞAN '' Türkiye için ülke için istikrar için tekrar seçime gittik, Metin ağabeyimizide aldık. 3 milletvekili ile güçlü bir Tekirdağ için çalışacağız. İnşallah Tekirdağ'ı ve Türkiye'yi hakettiği yerlere getirmeye vesile olacağız. Hepimize tekrardan hayırlı uğurlu olsun diyorum. '' dedi.

 

 


AKGÜN '' MEMLEKETİMİZ DAHA GÜZEL GÜNLER GÖRECEK ''


Çiçeği burnunda Milletvekili Metin AKGÜN Tekirdağ'ın artık daha güzel günler göreceğinin altını çizerek;  '' 7 Haziran seçimlerinde düşük oy aldık ülkemizde iktidar partisi olamadık. Koalisyon denemeleri yapıldı oda başarısız geçti ve bu bizleri daha çok azimlendirdi. 1 Kasım seçimlerinde de Tekirdağ ilinde ki tüm vatandaşlarımızın kullandığı oylar ile beraber Tekirdağ'dan 3. sıra milletvekili seçtiler. Memleketimiz bugünden sonra daha güzel günlere gidecektir. '' dedi.


Tekirdağ Adliyesinde gerçekleştirilen mazbata töreninin ardından İl Başkanı Ahmet Akçay ve Milletvekilleri Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk'ü ziyaret ettiler.