Beyin Kanaması mı Geçirdi ?

Beyin Kanaması mı Geçirdi ?

Yayınlama: 01.07.2015
218
A+
A-

 

Beyin Kanaması mı Geçirdi  ?

 

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, TBMM'de yemin töreninde beyin kanaması geçirdiği  şüphesiyle Ankara Güven Hastanesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Cüneyt Yüksel ;  "Mustafa Yel'in durumuyla ilgili beyin kanaması gibi bir şey diyelim. Yemin töreninde bir çok kötü oldu. Ameliyat olmadı. Tam olarak yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Beyin kanaması gibi bir olay yaşanıyor. Yemin töreni sırasında tansiyonu çok yükseliyor. Ondan sonra kontrol amaçlı yemin töreninden beri hastanede yatıyor. Bugün akşam üstü görüştüm kendisiyle. İyiye doğru gidiyor" diye konuştu.


DAVUTOĞLU ZİYARET ETTİ


Başbakan Ahmet Davutoğlu,  AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel'i hastanede ziyaret ettiği öğrenildi. Güven Hastanesi'nde tedavi gören Yel'i odasında ziyaret eden Davutoğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti.


Ayrıca Mustafa Yel'in bugün yapılan TBMM Başkanlık seçimine mazeret göstererek katılmadığı öğrenildi. Mustafa YEL'in 3 ve 4. oturumlara katılıp katılmayacağı ise merak konusu.