AK PARTİ 13 YAŞINDA

AK PARTİ 13 YAŞINDA

Yayınlama: 15.08.2014
186
A+
A-

 

AK PARTİ 13 YAŞINDA

 

 

 

Ak Parti’nin 13. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nda kutlama yapıldı.

 


AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nda yapılan yıl dönümü etkinlikleri kapsamında AK Parti Tekirdağ Teşkilat Başkanı Ali Gümüş ve parti kurucuları tarafından pasta kesildi ve hazırlanan lokma vatandaşlara dağıtıldı.


 

Etkinlikte partililere seslenen teşkilat başkanı Ali Gümüş, milletin partisinin 13 yaşında olduğunu belirterek, GÜMÜŞ “ Bugün 2001’de kurucu genel başkanımız ve halkın oylarıyla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola çıkan partimiz 13. yaşını tamamlamıştır. Bu güne kadar partimiz tüm seçimleri başarıyla tamamlamıştır. Halkın ilk kez Cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına gittiği seçimde Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı köşke uğurladık. 2023 vizyonun da halkın adamı ile büyük adımlar atılacaktır” dedi.


 

13. yıl dönümü etkinliğine AK Parti Tekirdağ teşkilat kurucularından Ziya Aytaç, Mürsel Özcan, Erol Çetin, Zakir Daştan Muzaffer Şeker ve çok sayıda partili katıldı. AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay ise Ankara Genel Merkezde yapılan istişare toplantıları nedeniyle Ankara da bulunduğu için Parti binasında gerçekleşen kutlama programına katılamadı.