“TEKİRDAĞ’I BÜYÜTMEK İSTİYORUZ”

“TEKİRDAĞ’I BÜYÜTMEK İSTİYORUZ”

Yayınlama: 07.02.2014
197
A+
A-

 

SEÇİLİRSEK NE YAPACAĞIMIZI BİLİYORUZ

 

 

 

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL,AK Parti Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur ve 11 İlçe Belediye Başkan Adayları Odalar Birliği ve Oda Başkanları ile bir araya geldi.


 

 

Tekirdağ İstanbul yolu üzerinde bir restoranda Odalar Birliği’nin organize etmiş olduğu kahvaltıya  AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL, AK Parti Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Başkanları ve 11 İlçe Belediye Başkan Adayları katıldı.


 

 

 “NE YAPACAĞIMIZI BİLİYORUZ”


 

 

Tekirdağ Odalar Birliği’nin organize etmiş olduğu kahvaltıda konuşan  AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL 30 Mart Yerel Seçimlerinde vatandaşların teveccüh gösterip kendilerine bu görevin verilmesinin ardından ne yapılacağı konusunda  her şeyi bildiklerini  belirterek “Bugüne Kadar Tekirdağ’da hükümetimiz tarafından yapılan hizmetlerin hepsi gerçekten de taktire şayandır. Fakat Yerel yönetimlerde belediyecilik anlamında Tekirdağ  halkı olarak bu başarıyı ve hizmeti alamadık. Tekirdağ’ımızın genel geliri yaklaşık olarak 4 kat  artmış olacak ve bu kaynakları işi bilenlere ve şehre hizmetkar olmaya gelen kişilere emanet etmemiz gerekmekte. Tekirdağ’ın Büyümesini amaçlayarak yola çıkmış olan 11 İlçe Belediye Başkan Adayı arkadaşım ve Büyükşehir Adayı olarak ben   hepimiz belli yerlerde belli başarılara imza atmış bulunmaktayız. İnşallah 31 Mart sabahı Bu Başarılarımızın Ustalık döneminde Tekirdağ’ı daha da büyütmek ve Balkanların Merkezi yapmak için gayret edeceğiz. Siz değerli esnafımız ve oda başkanlarımız eğer teveccüh gösterip bizleri bu göreve laik gördüğünüz taktirde 31 Mart Sabahı  ne yapacağımızı biliyor olacağız. İlk Meclis Toplantımızı yapıp yatırım planlarımızı paylaşacağız ve bunu da Tüm Tekirdağlı hemşerilerimize duyuracağız inşallah” dedi.


 

 

“HEDEFİMİZ TEKİRDAĞI BÜYÜTMEK” 


 

 

Odalar Birliğinin organize etmiş olduğu toplantıda Ev sahibi ilçenin Belediye Başkan Adayı olarak Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün  30 Mart 2014 yerel seçimlerinin sadece bir yerel seçim olmadığının altını çizerek AYGÜN “Önümüzde ki seçimler yerel yönetim seçimi olduğu kadar  insanlarımızı ve esnafımızı da etkileyecek bir seçimdir. Mayıs ayında başlayan  Gezi sürecinin ardından  ülkemiz ve iktidarımız üzerinde dönen oyunların ardından AK Parti’yi yerel kalkınmada birinci parti yapamazsak  en çok sıkıntıyı esnafımız çekecektir. Ben 11 İlçe Belediye Başkan Adayı arkadaşım adına konuşmak istiyorum. Biz 11 İlçe Belediye Başkan Adayı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız sayın Mustafa YEL ile birlikte Tekirdağ’ı Büyütmek istiyoruz birileri “aman Tekirdağ küçük kalsın bizim olsun” diyenlerin tam tersine Tekirdağ Büyüsün diye hedefimiz var. Bu Büyümeyi sağlamak ise Esnafımızın ve vatandaşlarımızın elindedir. İnşallah Tekirdağ’da 31 Mart Sabahı Büyümek için yola çıkmış bir Tekirdağ görürüz.” Dedi. 

 

 

,