ADEN OKULLARINDAN VEFA YEMEĞİ

ADEN OKULLARINDAN VEFA YEMEĞİ

Yayınlama: 25.06.2016
204
A+
A-

 

ADEN OKULLARINDAN VEFA YEMEĞİ

 

Ak parti Tekirdağ teşkilatlarında kuruluştan bu güne her kademede görev yapan isimler ve iş çevresinden geniş bir katılımın sağlandığı kalabalık, ADEN okulları kurucusu Sadık Baş ve ekibinin düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldiler.


Tekirdağ ADEN okulları kampüsünde yapılan iftar yemeği öncesi okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve okunan ezan sonrası iftar yapıldı. İftar yemeği sonrası Aden okulları yönetim kurulu başkanı Sadık Baş ve Ahmet Kambur, Şener Çelikayar birer konuşma yaptılar.
Kambur konuşmasında; “İftar yemeğine hiç kimse bir yerlere çekmesin. Unutulmak istenen dostlukların bir araya gelerek sohbet, birlik ve beraberlik iftar yemeğinde buluştuk. 2002 yılından bu güne sadece Cumhurbaşkanımız R.Tayyip Erdoğan’ın tarafı olduk. O taraf olmamızda ben ve arkadaşlarımında her zaman bundan gururluyuz” dedi.
 
 
 
İftar yemeğine; Ak parti Tekirdağ teşkilatı kurucu başkanları Ahmet Kambur, Mehmet Şık, Soner Çizen, belediye eski başkanlarından Çerkezköy belediye başkanı Ali Ertem, Hayrabolu belediye başkanı Şener Çelikayar, Belde belediye başkanları, Ak parti ilçe başkanları M.ereğlisi Mithat Soylu, Şarköy Hatip Şirazi Batı, Malkara Gökhan Şentürk, Ergene Mustafa Çalım, Ak parti kurucu il yönetim kurulu üyeleri ve Vefat edenlerden Nurettin Baytekin ve Mustafa Üstbaş’a rahmet dilediler.