Tekirdağ’ın En Genç Haftası Başladı

Tekirdağ’ın En Genç Haftası Başladı

Yayınlama: 16.05.2015
246
A+
A-

 

Tekirdağ'ın En Genç Haftası Başladı

 

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Değirmenaltı Gençlik Merkezi'nin organize etmiş olduğu '' Yılın En Genç Haftası '' çeşitli etkinlikler ile başladı.


Sabah erken saatlerde Tekirdağ Valiliği önünde bulunan Atatürk Anıtına gençler tarafından çelenk sunma töreni ile başlayan etkinlikler daha sonra Değirmenaltı gençlik merkezi önünde devam etti. Gençler tarafından yoğun ilgi gören Gençlik Haftası etkinlikleri 15-19 Mayıs haftası içerisinde çeşitli etkinlikler ile gerçekleşmeye devam edecek. Değirmenaltı gençlik merkezi önünde '' Yılın En Genç Haftası'' etkinlikleri kapsamında konserler ve çeşitli etkinlikler düzenlendi.


ADEN ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI EKİBİ İLE KATILDI


Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veren Özel ADEN Anadolu Lisesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi'nin düzenlediği organizasyona halk oyunları ekibi olarak katıldı. Özel ADEN Anadolu Lisesi Halk Oyunları ekibi öğrencileri iki aylık çalışmalarının ardından Değirmenaltı Gençlik Merkezi önünde düzenlenen etkinliklerde halk oyunları gösterisi gerçekleştirdi. İzleyenler tarafından beğeni ile karşılanan ADEN Anadolu Lisesi Halk Oyunları ekibi'ni izlemeye okul kurucusu Sadık Baş ve Eski Tekirdağ Belediye Başkanlarından Ahmet Aygün'de katıldı.