Süleymanpaşa’da Gökhan Saygı, Farkını Gösteriyor

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala adaylar Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı için yarışlarını sürdürüyor. Gece  gündüz çalışmalarının devam ettiği seçim sürecinde Cumhur İttifakı adayı Gökhan Saygı farkını orta koyuyor.

Süleymanpaşa’da Gökhan Saygı, Farkını Gösteriyor

Yayınlama: 22.03.2024
86
A+
A-

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala adaylar Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı için yarışlarını sürdürüyor. Gece  gündüz çalışmalarının devam ettiği seçim sürecinde Cumhur İttifakı adayı Gökhan Saygı farkını orta koyuyor.

Sabahın erken saatlerinde çalışmalarına başlayan Gökhan Saygı ve Cumhur İttifakı teşkilatları, Ramazan ayı olması sebebiyle çalışmalarını geç saatlere kadar sürdürüyor.

GÖKHAN SAYGI NEDEN ÇOK SEVİLİYOR

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı Süleymanpaşalılar tarafından çok seviliyor. Bunun başlıca sebepleri ise Saygı’nın öncelikle Süleymanpaşa’nın köklü bir ailesinin ferdi olması geliyor. Karahisarlı mahallesi kökenli olan Saygı, karakteri ve kişiliği ile her kesimin gönlünde taht kuruyor.

Uzun yıllardır siyasetin içerisinde yer alan Saygı, özellikle 2019 yılında göreve geldiği Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcılığı döneminde, üstlendiği tüm görevleri layıkıyla yerine getirip, Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşlarımızın kalbinde yer edindi. Belediye Binasındaki odasında kapısı herkese açık olan saygı için söylenenler arasında ‘’Başın düşerse dara Gökhan Saygı’yı ara söylemi geliyor.

İÇİMİZDEN BİRİSİ

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde, kıraathanelerde , mahallelerde, esnaf ziyaretlerinde, ev gezmelerinde halk tarafından yoğun ilgi gören Saygı, sempatikliği ve dürüstlüğü ile içimizden birisi olduğunu belli ediyor.

TECRÜBESİ İLE YAPTIK VE YİNE YAPACAĞIZ DİYOR

2019 Yılında Belediye Başkan Yardımcılığı görevi ile bir çok projede imzası olan Gökhan Saygı, beş yıllık Belediye Yöneticiliği ile tecrübesini ortaya koyuyor. Bugüne kadar Süleymanpaşa Belediyesi olarak hayata geçirdikleri projelerini anlatan Gökhan Saygı, 31 Martta halk tarafından seçilmesinin ardından yine hayata geçirecekleri projeleri ile göz dolduruyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı’nın projeleri arasında Sahil düzenlemeleri, Paşa Adası ve Paşa Kalesi, Yeraltı Otoparkları ve kavşak düzenlemeleri, Sosyal destekler, Kadın Yaşam Merkezleri, Mahalle kreşleri, Gençlik merkezleri, Emekli aktivite merkezleri, Şehir Stadyumu, Ata Tepe ve Teleferik,  Çiftçi desteklemeleri, Millet bahçesi 2.Etabı, Doğal Afet arama Kurtarma alanları ve Toplanma alanları gibi bir çok proje yer alıyor.

Süleymanpaşa da yaşayan vatandaşların teveccühünü gören Saygı’nın projelerini hayata geçireceğinden emin olunmasından dolayı 31 Mart gecesi zaferi kazanan Başkan adayı olacağı konuşuluyor.