BİRLİKTE GEZEN EKİPLERİ …

BİRLİKTE GEZEN EKİPLERİ …

Yayınlama: 23.10.2013
165
A+
A-

 

Emniyet Müdürünün Anonsu Polisleri Şaşırttı

 

 

3 polis ekibini yan yana gören Tekirdağ Emniyet Müdürü Uyar, bir başka ekibe anons geçerek "Birlikte hareket eden ekipleri kameranla çek." dedi.


 

Üç polis otosunun yan yana durmasına kızan Tekirdağ Emniyeti Trafik Denetleme Şube Müdürü Aytekin Uyar, bir başka ekibe polis telsizinden talimat vererek, "Birlikte hareket eden ekipleri kameranla çek" dedi. Polis telsizinden gelen ilginç talimata şaşıran ekip, anons ederek emrin yerine getirileceğini söyledi.


 

İŞTE  TELSİZDE YAŞANAN İLGİNÇ DİYALOG

 

Tekirdağ'da polis telsizlerine ilginç bir diyalog yansıdı. Gece saatlerinde yolda görev yapan ekipleri denetleyen Tekirdağ Emniyeti Trafik Denetleme Şube Müdürü Aytekin Uyar, üç polis otosunun yan yana durmasına sinirlenerek telsizden bir başka ekibe, aracında kamera olup olmadığını sordu. Ekibin aracında radar kamerasının mevcut olduğunu söylemesi üzerine Uyar, "Tamam birlikte hareket eden ekipleri kameranla çek" dedi.

 

"EMİR ANLAŞILDI"

 

Bu anons karşısında şaşıran trafik ekibi şaşkınlığının geçmesinin ardından, 'emir anlaşıldı' şeklinde anons etti. Daha sonra trafik ekibi radar kamerası ile aynı yerde duran polis otolarını görüntüledi.