BU FİRMA ÇILDIRMIŞ OLMALI

BU FİRMA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Yayınlama: 01.01.1970
340
A+
A-

 

 

TANITIM İÇİN SOKAKTA PARA DAĞITTILAR

 

Merkezi İstanbul olan ünlü bir inşaat firması Tekirdağ ’da tanıtım amacıyla sokakta 5 bin kişiye 5, 10, 20, 50 ve 100 TL’lik banknot dağıttı. Para dağıtımında izdiham oluşmaması için polis ekipleri firma görevlilerini polis aracına bindirerek güvenli bir yere götürdü.  


Edinilen bilgiye göre İstanbullu ünlü bir inşaat firması Tekirdağ’da yapacağı konutların tanıtımı için ilginç bir yönteme başvurdu. Şirket Tekirdağ şehir merkezinde 5 bin kişiye 5, 10, 20, 50 ve 100 TL’lik banknot dağıttı. Kızlar aracılığı ile şirketin broşürü içinde verilen paraların gerçek olduğuna bazı vatandaşlar inanmadı. Bazıları ise sadece reklam katalogu diye broşürleri almadı.
200 bin TL'yi sokakta böyle dağıttılar 200 bin TL'yi sokakta böyle dağıttılarVİDEO İÇİN TIKLAYIN


Broşürlerin içinde çıkan paraları gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yaşlı bir vatandaş ise para dağıtan görevlilere inanmakta uzun süre güçlük çekti. Polis ekipleri Hükümet Caddesi boyunca para dağıtan görevlilerin izdihama maruz kalmaması için 3 kişiyi polis aracına bindirildi. Polis ekipleri, görevlileri güvenli bir noktaya götürdü. Şirketin şehir merkezinde 5 bin kişiye 5, 10, 20, 50 ve 100 TL’lik banknotlardan oluşan 200 bin TL dağıttı