SGK’DA TURNUVA KURALARI ÇEKİLDİ

SGK’DA TURNUVA KURALARI ÇEKİLDİ

Yayınlama: 07.04.2014
198
A+
A-

SGK’DA TURNUVA KURALARI ÇEKİLDİ

 

 

Her yıl geleneksel hale gelen Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü futbol turnuvası kura çekimi yapıldı.


 

Tekirdağ Sosyal Güvenlik Kurumu personellerinin kendi aralarında düzenlediği kupa maçlarının kura çekimi Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Üzeyir Yitik gözetiminde kurum toplantı salonunda gerçekleştirildi.


 

Pazartesi günü mesai bitiminde 19.00’da başlayacak olan turnuvada 8 takım mücadele edecek ve 3 hafta sürecek. Turnuva Sosyal Güvenlik Haftasında yapılacak olan final maçı ile sona erecek. Kura çekimi sonrasında açıklamada bulunan İl Müdür Yardımcısı Üzeyir Yitik, dostluğun, kardeşliğin ön plana çıktığı bir maç olmasını temenni ettiğini belirterek, “Gerginlikten uzak, güzel bir maçlar yapılmasını diliyorum. Halı sahamızı yakın bir zamanda sponsorlarımızın desteği ile spor ve etkinlik amaçlı kurumumuza kazandırdık. Centilmenliğin kazanacağı maç olmasını diliyorum. Her şey spor ve sağlık için olsun. Güzel oynayan kazansın’’ dedi.


 

Maç öncesi ve sonrası kurum binasının kullanıldığına dair söylentilere de açıklık getiren İl Müdür Yardımcısı Yitik, ‘’Maç yapılan saatin mesai saati bittikten sonra olduğu için herkes evinde üzerini değişip halı sahaya geliyor. Zaten mesai saatleri dışında güvenlik görevlilerimiz kuruma kimseyi almıyor. 7/24 kamera kayıt sistemimiz devrededir. Kuruma girildiği yönde bilgi aldığımızda inceleyip gereğini yapıyoruz’’ diye konuştu.