Şampiyon TÜFAD

Şampiyon TÜFAD

Yayınlama: 27.05.2013
225
A+
A-

 

Şampiyon TÜFAD

 

Tekirdağ Belediyesi tarafından kurumlar arasındaki dostluğu pekiştirmek için   bu yıl 3.sü düzenlenen geleneksel kurumlar arası futbol dostluk turnuvası sona erdi.

 

Değirmenaltı Bahçe Restaurantı spor tesislerinde yaklaşık 2 ay önce başlayan ve heyecanlı geçen karşılaşmalar sonunda finalde normal süresi 4-4 biten maçın uzatmalarında Milli Eğitimi 5-4 mağlup eden Türkiye Futbol Antrenörleri Tekirdağ Şubesi(TÜFAD) şampiyon oldu. Milli Eğitim Müdürlüğü 2. Sağlık Müdürlüğü 3. , Eski Futbol Adamları da 4.lüğü elde ederken turnuvada Fair Play (en centilmen takım) ödülünü de T2 Cezaevi kazandı.

 

Tüfad Antrenörü Abdullah Eroğlu kupayı kazandıkları için sevinçli olduklarını  belirterek “Turnuvayı düzenleyen Tekirdağ Belediyesine teşekkür ediyorum. Turnuvanın bundan sonraki yıllarda da devam etmesini istiyoruz” dedi.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Av. Nevim Kaçar’ın yanısıra , Tekirdağ Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ali Kılıç, Belediye Meclis Üyeleri Vedat Kaçar, Ercan Kısa ile birçok sporseverin de izlediği maç sonunda dereceye giren takımlara  kupaları ve   madalyaları Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ali Kılıç tarafından takdim edildi. Ali Kılıç dereceye giren tüm takımları başarılarından dolayı kutladı.