SAMİ HOSTAN HASTANEYE KALDIRILDI

SAMİ HOSTAN HASTANEYE KALDIRILDI

Yayınlama: 21.08.2013
537
A+
A-

 

Sami Hoştan Hastaneye Kaldırıldı

 
 
Ergenekon davasında 10 yıl hapis cezası alan ve şeker hastalığı nedeniyle hastaneye getirilen Sami Hoştan gazetecilere, "Beni burada da mı buldunuz?

Ergenekon davasında 10 yıl hapis cezasına çarptırılan ve şeker hastalığı nedeniyle cezaevinden hastaneye getirilen Sami Hoştan gazetecilere, "Beni burada da mı buldunuz? Gezmeye geldik. Hastanede doktorları ziyaret ettim. Yeter artık çekmeyin de rahat rahat yürüyelim" dedi.

Edinilen bilgiye göre, çete lideri suçlamasıyla tutuklanarak Tekirdağ F Tipi Cezaevi'ne konan ve en son Ergenekon davasında 10 yıl hapis cezasına çarptırılan 'Arnavut Sami' lakaplı Sami Hoştan, sabah saatlerinde şeker hastalığı nedeniyle koğuşunda rahatsızlandı. Cezaevi ring aracı ile geniş güvenlik önlemleri altında Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne getirilen Hoştan, burada sağlık kontrolünden geçti. Hoştan sağlık durumunu soran gazetecilere, "Beni burada da mı buldunuz? Hiçbir şeyim yok. Hastaneye gezmeye geldim. Doktorları ziyarete geldik. Yeter çekmeyin de rahat gidelim" dedi.

Hoştan, tedavisinin ardından geniş güvenlik önlemi altında cezaevine götürüldü.