Rovers Trek Ailesinden Tekirdağ Çıkarması

Rovers Trek Ailesi, Tekirdağ’ın eşsiz güzelliklerini yerinde bulma imkanı buldu.

Rovers Trek Ailesinden Tekirdağ Çıkarması

Yayınlama: 10.06.2024
331
A+
A-

Rovers Trek Ailesi, Tekirdağ’ın eşsiz güzelliklerini yerinde bulma imkanı buldu.

Türkiye’nin bir çok yerinden üyesi bulunan Rovers Trek ailesi üyeleri, Tekirdağ’ın eşsiz güzelliklerinin tadını yerinde çıkardı. Geçtiğimiz hafta Tekirdağ’a ziyaret gerçekleştiren Rovers Trek ailesi üyeleri, ilk olarak Namık Kemal Mahallesinde bulunan Ran Coffee’de sabah, tatlı ve tuzlu seçenekleri ile LEZZETLİ KRUVASANLAR ile kahvaltısını gerçekleştirdi. Daha sonra Tekirdağ’ın doğal güzelliklerini gezmek için yola koyuldu.

Ran Coffee’de kahvaltı programını tamamlayan Rovers Trek ailesi, buradan araçlarla ayrılarak, Uçmakdere’de eşsiz doğa güzellikleri arasında bir macera günü düzenledi. Uçmakdere’de Offroad gerçekleştiren Rovers Trek üyeleri daha sonra kamp ateşi yakarak gezisini sonlandırdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Emrah Kıldıran; ‘’ Rovers Trek Ailesi ile birlikte güzel bir organizasyona imza attık. İstanbul’dan yola çıkan ekip ilk önce Namık Kemal Mahallesinde bulunan Ran Coffee’de lezzetli bir kahvaltı yaptı ve daha sonra Tekirdağımızın eşsiz güzellikleri ile vakit geçirmek üzere yola çıktık. İkinci durağımız olan Uçmakdere’de eşsiz doğa manzarası eşliğinde ekip üyeleri ile birlikte offroad gezisi ve sonrasında kamp ateşimizi yaktık. Geziye katılan tüm Rovers Trek ailesine teşekkür ediyorum. Amacımız İstanbul’un yanı başında eşsiz güzellikleri ile yerli ve yabancı turistleri ağırlayacak olan Tekirdağımızın tanıtımına katkı sunmak, inşallah bu şekilde ki etkinliklerimiz devam edecek.’’ Dedi.