KAPANSIN BU SİTE

KAPANSIN BU SİTE

Yayınlama: 01.01.1970
200
A+
A-

 

KAPATILSIN BU SİTE…..

 

Sözde sosyal paylaşım sitesi Ekşi’de geçtiğimiz haftalarda “mekke'de doğan en ……………” başlıklı bir sayfa açılmış, sayfada Peygamber Efendimize karşı çok ağır küfür, hakaret ve aşağılama içerikli yorumlar yayınlanmıştı.Sitemiz aracılığı ile rezaletten haberdar olan duyarlı vatandaşlardan, Ekşi Sözlük’e büyük tepki yağdı.


ŞİMDİDE ENSEST İLİŞKİYİ ÖZGÜRCE YAŞAMAK" ADLI BİR BAŞLIK AÇTILAR


Söz konusu sitenin dengesiz yazarları şimdide " ensest ilişkiyi özgürce yaşamak" konulu başlık açarak büyük tepkilere neden oldular.


İnternet haber yazarlarından Süleyman Özışık bu konuyu bakın nasıl kaleme almış;

İtiraz etmiyorum. 


Kendi ailesi içinde şahlanmış erkekliğini kimin üzerinde dener orası beni ilgilendirmiyor.


Beni ilgilendiren kısım, bana ahlak ve etik dersi veren sitede bunun tartışmaya açılması? Toplumu toplum yapan en önemli değeri yok etme gayesiyle açılan yorumu bünyesinde barındıran sitenin benim burnumu sürtmeye çalışması..


Aile fertlerinin annesiyle, kızkardeşiyle, babasıyla gaddarca iniltiler eşliğinde yaşayacağı ilişkiyi özgürce yaşama konusunu tartışmaya açıyor olması beni ilgilendiriyor.


Rumuz maskesinin ardına saklayarak yapıyor namussuzluğu… O zaman bana da eleştirmek, lanetlemek düşüyor.


Siz hiç yavrusuna dadanan anne ya da baba hayvan gördünüz mü? Ben görmedim. O zaman "Siz hangi tür yaratıksınız" diye eleştirme hakkım olmayacak mı? diye soruyor…

 

internethaber.com