“PROJELERİMİZ VAR” DİYEN TEK A. ADAYI

“PROJELERİMİZ VAR” DİYEN TEK A. ADAYI

Yayınlama: 09.11.2013
198
A+
A-

"PROJELERİMİZ VAR" DİYEN TEK A. ADAYI 

 
 
 
Tekirdağ'da uzun süredir ismi Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Adayı olarak geçen ve aktif olarak Tekirdağ'da inşaat sektöründe görev alan Cüneyt Yüksel Yoğun katılımın olduğu bir toplantıyla Süleymanpaşa Aday adaylığını açıkladı.

 
 
"BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÜZEL BİR SÜREÇ"
 
 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığında belediye başkanı gibi karşılanan ve yoğun katılımın olduğu adaylık açıklaması toplantısında konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Cüneyt YÜKSEL “Belediye başkan aday adaylığı güzel bir süreç. Bu süreç içerisinde siz değerli dostlarım ve dava arkadaşlarım her konuda bana destek oldunuz. Büyüklerimin aklımdan çıkmayan bir nasihat’ını sizlerle paylaşmak istiyorum “Büyüdükçe küçülmesini bilemezsen kalplere giremezsin” derlerdi ; bu güzel kalabalık doğru yolda olduğumun bir göstergesi oldu benim için. Bir buçuk senedir AK Parti Yönetim Kurulu Üyesiyim ve Sosyal İşlerden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyorum. Onlarca, yüzler aile ile hasbi hal olduk, hepsiyle birlikte kucaklaştık, onlarla birlikte ağlayıp onlarla birlikte güldük. Ama en önemlisi onların mutluluğu ile mutlu olmayı başarabildik. Bütün dostlarıma ve arkadaşlarıma şunu söylüyorum ; İnsanların mutluluğu ile mutlu olabiliyorsanız daha güzel bir mutluluk yaşayamazsınız. Bu mutluluğa sahip olabilmek için azimle çalışacağız."dedi.

 
"TEKİRDAĞ'I EVİMİN İÇİ GİBİ BİLİYORUM"

 
Adaylık Açıklamasını Yapan ve destekleyenlerine seslenen Cüneyt Yüksel "Tekirdağlı bir kardeşiniz olarak yaklaşık 10 yıldır Süleymanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren bir inşaat şirketinin sahibiyim. Tekirdağ’ı adım adım geziyorum ve Süleymanpaşa ilçesini artık evimin içi gibi biliyorum. Biz Süleymanpaşa ilçemizi modern şehirler arasına sokabilecek, herkesin derdine ortak olabilecek, sorunlara çözüm üretebilecek kadro ve projelerle bu yola çıktık. Bugün ise bu projelerimizi gerçekleştirebilmek için Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olarak karşınızdayım. İnşallah belediye başkanlığı aday adaylığı sürecinde siz değerli dostlarımın ve dava arkadaşlarımın desteğini alarak bu güzel ilçeye hizmet etme onuruna erişeceğim. " diyerek Süleymanpaşa belediye başkanlığı hakkında  iddialı açıklamalarda bulundu.

 
"59 Proje ile Süleymanpaşa’nın Vizyonunu Değiştireceğiz"

 
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Cüneyt Yüksel "Güzel projelerimiz var. 59 büyük proje ile geliyoruz. 59 büyük projeyi profesyonel bir ekiple birlikte çalışarak hazırlıyoruz. Allah izin verirse, adaylığımız nasip olursa, adaylığımız sürecinde bunları kitapçıklar halinde sizlere ulaştıracağız.

AjansTekirdağ.com'a projelerini anlatanTekirdağ Süleymanpaşa İlçesi Belediye Başkanı Aday Adayı olan Cüneyt Yüksel 59 Büyük projeden bir kaçını tekirdağın en çok tıklanan haber sitesine anlattı.

“Süleymanpaşa Trakya’nın Fuar Merkezi Olacak”

“Süleymanpaşa Trakya’nın Turizm Merkezi Olacak”

“Süleymanpaşa Trakya’nın Çocuk Eğlence Merkezi Haline Gelecek”

“Süleymanpaşa Yatırımcılar için Cazibe Merkezi olacak”

“Süleymanpaşa Engelliler İçin Engelsiz Bir İlçe Olacak”

 
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Aday adayı olan Cüneyt Yüksel “ Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesi ile alakalı olarak; Tekirdağ Büyükşehir olmasıyla birlikte Trakya’nın Başkenti oldu. Binlerce yıllık geçmişe sahip ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Süleymanpaşa ilçemizi AK Partili hizmet gönüllüleri ile “Halka Hizmet Hakka Hizmet” anlayışıyla bunca yıllık tarihine yakışır modern bir şehir haline getireceğiz.Yukarı’da bahsetmiş olduğum projeler 59 dev projemizden sadece bir kaçı, seçim süreci içerisinde bu projelerimizi tek tek vatandaşlarımıza anlatacağız. Vatandaşlarımız ile birlikte yönetebileceğimiz bir belediyecilik anlayışını benimseyerek Süleymanpaşa ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızı ve esnafımızı  rahatlatacak projeler ile yola çıkıyoruz” dedi.

 
Tekirdağ'ın YÜKSEL'en Değeri

 
Tekirdağ'da uzun süredir AK Parti İl Başkan Yardımılığı Sosyal İşler Başkanlığı yapan Cüneyt Yüksel bu süreç zarfında yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile adından sık sık söz ettirirken,Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde ise kendi meslek gurubundan TSO Yönetim Kuruluna girmeyi başardı. Uzun süredir Tekirdağ'da iş adamı olarak hizmet eden Cüneyt Yüksel Tekirdağ'da yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte Süleymanpaşa Belediye Başkanı Adaylığı için ismi sürekli geçen en iddialı adayların başında geliyor.