EKİP OTOSUNDA İNTİHAR ETTİ

EKİP OTOSUNDA İNTİHAR ETTİ

Yayınlama: 01.01.1970
1.726
A+
A-

 

 

POLİS MEMURU EKİP OTOSUNA İNTİHAR ETTİ

 

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nden görevli Başpolis Memuru Serkan Özdil, ekip otosunda seyir halindeyken başına bir el ateş ederek intihar etti. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Özdil’e arkadaşları kan vermek için seferber oldu fakat Özdil tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


Edinilen bilgiye göre olay Tekirdağ’da yaşandı. Tekirdağ Emniyeti Asayiş Şubesi Ağır Suçlar kısmında görevli evli bir çocuk babası Başpolis Memuru Serkan Özdil, arkadaşları ile ekip otosunda bir olaya gidiyordu. Ekip otosunun arkasında oturan Özdil arkadaşları ile bir süre KOAH hastası annesinin hastalığı konusunda sohbet ettikten sonra hareket halindeki araçta silahını çıkartarak başına bir el ateş etti.


Ağır yaralı olara hastaneye kaldırılan Özdil’e kan vermek için meslektaşları seferber oldu. Özdil tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastaneye gelen Tekirdağ Emniyet Müdürü Ali Yılmaz olay hakkında bilgi aldı. Hastaneye akın eden polis memurları gözyaşlarını tutamadı.


Özdil’in naaşı cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.


Özdil’in tarih bölümü mezunu olduğu polis olmadan öncede sözleşmeli olarak bir okulda öğretmenlik yaptığı öğrenildi.


Bir süredir annesinin hastalığı nedeniyle zor günler geçirdiği öğrenilen Özdil’in bu nedenle psikolojinin bozulduğu kaydedildi.