PAZARCI DEPOSU KUNDAKLANDI

PAZARCI DEPOSU KUNDAKLANDI

Yayınlama: 06.10.2014
249
A+
A-

 

OTOMOBİLLER YANMAKTAN SON ANDA KURTULDU

 

Tekirdağ Yavuz mahallesi içindeki semt pazarı içindeki sebze deposunu kimliği belirlenemeyen bir kişi kundakladı. Olay yerinde park halindeki otomobiller yanmaktan son anda kurtarıldı.


İddiaya göre Tekirdağ Yavuz mahallesinde Perşembe günleri kurulan semt pazarı içinde bulunan Ramazan Önbey’e ait sebze ve sandıkların bulunduğu depo kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından ateşe verilerek kundaklandı. Olayı gören etraftaki vatandaşların itfaiye’ye haber vermesi ile yangın kısa sürede kontrol altına alındı.


PARK HALİNDEKİ ARAÇLAR SON ANDA KURTARILDI


Etrafta alkollü bir kişinin deponun bulunduğu noktada dolaştığını daha sonra deponun yandığı iddia eden pazarcı esnafı Ramazan Önbey, olay yerine gelen polis ekiplerine bu kişinin bulunmasını ve şikâyetçi olduğunu söyledi. Yangını olay yerindeki bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Olay yeri önünde park halindeki otomobillerin itfaiyenin gelmesi ile yanmaktan son anda kurtuldu. Polis etraftaki iş yerlerinin güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.