Öztrak Caddesine son kat asfalt serildi

Öztrak Caddesine son kat asfalt serildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.06.2023
611
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Atatürk ve Öztrak Caddeleri Kentsel Tasarım Peyzaj Uygulama Projesi çalışmaları devam ediyor.

BAĞLI SOKAKLARDA ASFLATLANDI

Çalışmalar kapsamında Öztrak Caddesi bir süre araç trafiğine kapatıldı. Ardından ekipler Altıyol Kavşağı ile Malkoçoğlu Caddesi (Atamer Göz Hastanesi) arasında kalan kısma son kat asfalt serimi yaptı. Ayrıca bu caddeye bağlanan Rüya, Güven ve Biryol sokakta asfaltlandı.

“SON KAT ASFALT SERİM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, çalışmaları inceleyerek ekiplerden bilgi aldı. Akay, “Kaldırım ve aydınlatma çalışmalarında sona geldiğimiz Öztrak Caddemizin Altıyol Kavşağı ile Malkoçoğlu Caddesi bağlantı noktası arasında kalan kısmında son kat asfalt serim çalışması gerçekleştirdik.  Atatürk ve Öztrak Caddeleri Kentsel Tasarım Peyzaj Uygulama Projesi çalışmalarımız da devam ediyor. Proje kapsamında Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde Rüya, Güven ve Biryol Sokaklarımızda sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık.” ifadelerini kullandı.

ASFALT SEFERBERİLĞİ BAŞLIYOR

Çerkezköy’de yaz ayı ile beraber asfalt seferberliği de başlayacak. İlçedeki neredeyse tüm cadde ve sokaklar asfaltlanacak.
Belediye Başkanı Vahap Akay, asfalt ihalesine hazırlandıklarını belirterek, Temmuz ayı itibariyle ilçe genelinde asfaltlama çalışması yapacaklarını ifade etti.

REKLAM ALANI