REKTÖRE NEZAKET ZİYARETİ

REKTÖRE NEZAKET ZİYARETİ

Yayınlama: 05.07.2013
190
A+
A-

 

 

Çerkezköy TSO dan NKÜ Rektörü’ne Nezaket Ziyareti 

 

 

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva,  Namık Kemal Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.


Nezaket Ziyaretinde , Çerkezköy Bölgesi'nde yer alan ticaret ve sanayi kuruluşları ile Namık Kemal Üniversitesi arasında ileriye yönelik yapılması planlanan ikili işbirlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.Kurumlar arası ilişkilerinin güçlü olması gerektiğini belirten Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, sanayici ile üniversitenin birlikte hareket edeceği bir ortam için çalışmalar yürütüldüğünü belirtti. Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, “Çerkezköy Meslek Yüksekokulumuzda Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İş Sağlığı ve Güvenliği, Lojistik, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, Tekstil Teknolojisi gibi bölümlerimizde sektörün önemli meslek alanlarına yönelik nitelikli mezunlar yetiştiriyoruz. Eğitim ile sanayinin iç içe ilerlemesiyle daha güçlü adımlar atılacaktır” dedi.


Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ise her zaman eğitime önem verdiklerini vurgulayarak, ileriye yönelik planlarda birlikte hareket edileceğini söyledi. Karşılıklı temennilerin belirtildiği toplantı kısa bir süre sonra sona erdi.