Nallar ve Ekibi Tam Kadro Sahada

Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar ve ekibi tam kadro çalışmalara devam ediyor. 

Nallar ve Ekibi Tam Kadro Sahada

Yayınlama: 09.03.2024
189
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar ve ekibi tam kadro çalışmalara devam ediyor.

8 Mart Emekçi Kadınlar gününde CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar güne sabah 05:30 da TEKULAŞ çalışanlarını ziyaret ederek başladı.Ardından 06:15 de Köprübaşı otobüs durağında kendi elleriyle sabah erken saatlerde işe giden hemşerilerimize çorba dağıttı, İşçilerle vatandaşlar ile sohbet edip dertlerini dinledi.Kadınlar günü dolayısıyla Atatürk anıtına Çelenk koyma törenine katılan Nallar , daha sonra 400 den fazla kadının çalıştığı Pek food Bolca Mantı fabrikasını ziyaret ederek çalışanlara kadınlar günü hediyelerini dağıttı öğlen yemeğini beraber yedi ve sohbet etti.Tekbaş helva 5. Şube açılışına , TEVSAD ve Büyükşehir kent konseyi etkinliklerine ekibiyle katıldı.

Hemen ardından CHP İlçe Kadın Kollarının basın açıklaması ve kutlama etkinliğinin ardından Büyükşehir belediye başkan adayı Candan Yüceer ile Süleymanpaşa Kadın Platformu yürüyüşüne ve şehrimizde oy kullanacak üniversiteli gençlerle söyleşiye katıldı.

Yoğun günlük programın ardından Semetli , İnecik ve Karaçalı köylerini CHP Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaevli, İlçe Başkan Vekili Ömer Erman Akcan, Belediye meclis adayları ve partililerden oluşan kalabalık bir ekiple ziyaret eden Nallar, “CHP kadınlarımıza ve köylümüze verdiği önemi gösteriyor. Gerekirse hiç uyumadan çalışacağız ve Süleymanpaşamızı her alanda kalkındıracağız” dedi.