MUSTAFA YEL’ E PLAKET

MUSTAFA YEL’ E PLAKET

Yayınlama: 19.11.2013
222
A+
A-

 

MUSTAFA YEL' E PLAKET

 

 

İl Genel Meclisi adına Meclis Başkanı Orhan PERÇİNOĞLU, görevinden ayrılan İl Genel Sekreteri Mustafa YEL’ e plaket verdi.


Geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ederek Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Mustafa YEL, İl Genel Meclisi’ni ziyaret ederek Meclis üyeleriyle vedalaştı.


İl Genel Meclisi’nde CHP Grubu’ nu ziyaret eden Mustafa YEL, daha sonra AK Parti Grubu’ nla bir süre görüştü. Görüşmelerin ardından İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’na geçildi. Meclis Başkanı Orhan PERÇİNOĞLU’ nun yaptığı açılış konuşmasının ardından; CHP grubu adına Grup Başkanvekili Münür KARAEVLİ ve AK Parti Grubu adına Grup Başkanvekili Hüseyin ÖNBEY söz alarak, birer konuşma yaptı. Bugüne kadar ki çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Grup Başkanvekilleri, bundan sonraki yaşamında Mustafa YEL’ e başarılar dileyerek partileri adına birer çiçek verdiler.


Meclise hitaben yaptığı konuşmada herkese teşekkür eden Mustafa YEL, resmi anlamda ayrılık olsa da zaten hep beraber olduklarını belirtti. Büyükşehir Belediyesi’nde de birlikte çalışma dileklerini dile getiren YEL, Büyükşehir Belediyesi’nin bütçesinin İl Özel İdaresi’nden daha fazla olacağını ve bununla birlikte her konuda hizmet için daha fazla imkânın olacağını sözlerine ekledi.


Meclis adına İl Genel Meclisi Başkanı Orhan PERÇİNOĞLU tarafından Mustafa YEL’ e bir teşekkür plaketi verilirken, bundan sonraki yaşamında başarılar dileklerinde bulunuldu.