YEL “ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

YEL “ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

Yayınlama: 13.02.2014
231
A+
A-

MUSTAFA YEL MALKARA’DA  KAHVECİ ESNAFI İLE KAHVALTI’DA BİR ARAYA GELDİ

 

 

 

AK Parti Tekirdağ  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL Malkara’da  Kahveci esnafı ile bir araya gelerek Malkara’da yapılacak olan ve Tekirdağ Büyükşehir Hakkında Bilgilendirmelerde bulundu.


 

 

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mustafa YEL  Malkara İlçe teşkilatının yapmış olduğu programlar doğrultusunda Malkara’da bir dizi ziyaretlerde bulunmak için  bir benzinlikte Kahveci esnafı ile  bir araya geldi.  Malkara’da yapılan toplantıya AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Kambur, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL,AK Parti Malkara İlçe Başkanı Bulut Yıldırım, AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Salih Keskin ve Malkara’da hizmet eden  Kahvehane esnafı katıldı.


 

 

“ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”


 

 

Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL Malkara’da Kahvehane esnafı ile bir araya gelerek Tekirdağ’da hizmet eden esnafın sorunlarını bildiğini ve hepsine çözüm getirmek istediklerini belirten YEL “ Uzun Süredir Tekirdağ’da Vali Yardımcılığı ve  Özel İdaresi genel sekreteri olarak görev yaptım ve Tekirdağ’ı her açıdan tanıyorum ve sorunlarını biliyorum. Esnafımızın da sorunlarına hakimiz ve bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla çıktığımız bu yolda sizlerin de desteklerini bekliyoruz. Ben Tekirdağlı bir kardeşiniz olarak  Tekirdağ’ımıza hizmet için çıktığım bu yolda sizlere şunu söylemek istiyorum. Bu bir genel seçim değildir bu yüzden Tekirdağ’da şehrimize kim hizmet edecekse ve kim Tekirdağ’ın çehresini değiştirebilecekse onu değerlendirmenizi istiyorum. Bizler AK Parti Belediye Başkan Adayları ve Teşkilatları olarak bu başarılarımızın hepsini Büyükşehir Belediyelerinde örnekleri olduğu gibi kanıtladık, bu yüzden Tekirdağ Hizmet etme aşkıyla çıktığımız bu yolda sizlerin de destekleri ile Tekirdağ’ı AK Belediyecilik ile tanıştırıp, Büyükşehir olan Tekirdağ’ımızı  Balkanların Merkezi haline getirmek istiyoruz” dedi.


 

 

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel Kahveci esnafı ile bir araya geldiği kahvaltının ardından seçim çalışmaları doğrultusunda Malkara’nın köylerini ziyaret etti.