YEL HIZ KESMEDEN ESİYOR

YEL HIZ KESMEDEN ESİYOR

Yayınlama: 25.12.2013
213
A+
A-

 

 

YEL “Halka Rağmen Değil Halkla Beraber Bir Belediyecilik İçin”

 

 

 

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.


 


AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL Seçim Çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlk olarak doğduğu mahalleden seçim startı veren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL ilçeleri gezerek orada ki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edip onlara projelerini anlatıyor. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL’in bugün ki durağı ise Hayrabolu’ydu . AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinin yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda seçim çalışmalarına devam eden Büyükşehir Adayı Mustafa YEL Hayrabolu’da Sivil Toplum Örgütleri ve Vatandaşlar ile bir araya gelerek  Büyükşehir ve Projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 


AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinin organize etmiş olduğu Hayrabolu Programına AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut , AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Birim Başkanı Erol Çetin, Hayrabolu  İlçe Başkanı Ethem Çetin, İlçe Teşkilatı ve Hayrabolu Belediye Başkan Aday Adayları Şener Çelikayar ve Salih Kıvanç Katıldı.
 

“HALKA RAĞMEN DEĞİL, HALKLA BERABER BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İÇİN” 


AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL Hayrabolu programı kapsamında Sivil Toplum Örgütleri ve Vatandaşlar ile bir araya geldi. Sivil Toplum Örgütleri ve Vatandaşları projeler hakkında bilgilendiren Büyükşehir Adayı Mustafa YEL “ Tekirdağ Artık Büyükşehir oldu ve kaynaklarımızın bugün ki kaynaklarımızın neredeyse 4-5 katına çıktı. Ben 2005 yılından itibaren Tekirdağ’da İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği yaparak Tekirdağ’da köylere hizmet götürme  işinin başındaydım ve köylerimizde yapılan tüm kamu hizmetlerinin altında imzam vardır. Bu Yüzden ben inanıyorum ki bu 8 buçuk yıl içerisinde çıraklık ve kalfalık dönemimizi atlattık ve şimdi Ustalık dönemimizi yaşayabilmek ve Tekirdağ’ımıza hizmet etmek adına sizlerden yetki ve destek istemeye geldim. Ben Mustafa YEL Kardeşiniz olarak Bu yola çıkarken hedeflediğim belediyecilik tarzı şu idi Halka Rağmen Değil, Halk ile beraber bir belediyecilik anlayışıyla Tekirdağ’ı Yönetmek ve Tekirdağ’ı AK Belediyecilik ile buluşturmak istiyoruz.” Dedi. 


AK Parti İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinin organize etmiş olduğu Hayrabolu Programı yapılan Sivil toplum  örgütleri ve köy ziyaretlerinin ardından Hayrabolu Çene Köyünde Son Buldu.