YEL “BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

YEL  “BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

Yayınlama: 16.12.2013
223
A+
A-

 

Birlikte Kazanacağız

 

 

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL dur durak bilmeden seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. 

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL Tekirdağ AK Parti Süleymanpaşa İlçe SKM’nin çalışmaları doğrultusunda köy ziyaretlerinde devam ediyor. Geçtiğimiz gün Tekirdağ Merkeze Bağlı 4 köyde ziyaret gerçekleştiren Mustafa YEL vatandaşların ellerini tek tek sıkarak  ayırt etmeksizin herkesin belediyesi olabilmek için göreve talip olduğunu ve hizmet aşkı ile çalışmak için vatandaşlardan ustalık dönemi için yetki istedi.


 


“HEP BERABER KAZANACAĞIZ VE ŞEHRİMİZE HİZMET EDECEĞİZ”AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL  Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği İnecik,Otmanlı,Selçuklu ve Taşomurcak Köyünde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen Ziyaret sırasında Köylerde yaşayan vatandaşların elini tek tek sıkarak sorunları dinleyen ve kendini tanıtın AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL “ Başbakanımızında Adaylığımı açıkladığı sırada söylediği gibi 8 senedir Zaten Köylerimize hizmet götürme işinin başında duruyordum. Şimdi ise Büyükşehir ile birlikte hem bütçemiz hemde köylerimiz büyüyecek ve daha fazla hizmet gelecek. Siz Değerli vatandaşlarımızdan Ustalık Dönemi için yetki istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Hep Beraber Kazanacağız ve Tekirdağ’ı Hakettiği yere getirmek için hizmet edeceğiz.” Dedi. 

Gerçekleştirilen Köy Ziyaretlerinin Ardından Mustafa YEL Çorlu’da yapılacak olan bir programa katılmak üzere Çorlu’ya hareket etti.