MUHTARLARDAN TERZİ’YE TAM DESTEK

MUHTARLARDAN TERZİ’YE TAM DESTEK

Yayınlama: 03.08.2013
239
A+
A-

 

 

MUHTARLARDAN ŞERAFETTİN TERZİ'YE TAM DESTEK

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan aday Adayı Şerafettin Terzi Çorlu çalışmaları kapsamında mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Terzi gördüğü ilgi karşısında büyük mutluluk duyarken, "Beraber çalışıp beraber üreteceğiz" dedi. Terzi ziyaret ettiği muhtarlardan tam destek aldı.

 

Aday Adaylığını açıklamadan önce ilçe başkanları ve örgütlerini gezerek tabandan çalışmalara başlayan Şerafettin Terzi, Çorlu mahalle muhtarları ile teker teker görüşerek fikirlerini aldı.


Çorlulu muhtarlar Terzi'nin büyükşehire yakışan bir aday olduğuna dikkat çekerek, "Ne istediğini bilen, insanlarla diyalogları mükemmel seviyede olan, kibar ve şehrini düşenen birisi. Bu nedenle Şerafettin Terzi'nin büyükşehir belediye başkan adayı olması bizleri de çok sevindirir. En azından derdimizi rahatlıkla anlatabileceğimiz birisinin olduğunu anlıyoruz" dediler.

 

Çorlu'da bir süre çalışan ve muhtarlardan büyük ilgi gördüğünü ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Terzi, "Bu güne kadar birlikte olamayız mantığını bizlere aşılamışlar. Oysa birlikte çok önemli ve güzel işlerin altına imza atacağımızı biliyorum. Herkese bunu söylüyorum ve muhtarlarımızda bu konuda bana destek verdiler. Bir yerlerden başlamak gerek. Muhtarlarımızın samimi tavırları için kendilerine teşekkür ederim. Muhtar arkadaşlarımda bizlerin bizzat temsilcileri olacaklar. Onların düşünceleri ve önerileri bizler için çok önemli. Muhtarlar büyükşehir yönetiminde gerçek yerini bulacaklar" diye konuştu.