ZEKİ UZUN MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY OLDU

ZEKİ UZUN MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY OLDU

Yayınlama: 03.11.2013
376
A+
A-

 

 

KIZILAY İLÇE BAŞKANI ZEKİ UZUN “M. EREĞLİDE BENDE VARIM DEDİ

 

Kızılay Marmara Ereğlisi şube başkanlığını yürüten, Zeki Uzun Siyaset arenasına giriyor. Bu gün yaptığı görkemli törenle,  Marmara Ereğlisi Belediye meclis üyeliğine aday adaylığını Ak Parti ilçe teşkilat binasında kalabalık bir katılımla açıkladı.


Uzun, un bu karara etrafındaki siyasi büyükleri ve yakın çevresinden gelen yoğun talep üzerine aldığı öğrenildi. Belediye meclis üyeliği müracaatını Ak Parti Marmara Ereğlisi teşkilatının önünde geniş katlımla yaptı. Zeki Uzun’a destek olmaya gelen yaklaşık 200 kişilik parti üyesi grup, başvuru sırasında tezahürat yaparak adeta şov yaptılar. Ak Parti ilçe binasının önündeki kalabalığa seslenen Zeki Uzun “Kızılay şube başkanı olarak Uzun yıllar hizmet  verdiği bölgenin sorunlarını yakından bildiğini, Marmara Ereğlisi’nin gelişimi için Ak Parti teşkilatıyla sıkı bir çalışma içerisine gireceği sözünü verdi.


Zeki Uzun konuşmasında ilçede bulunan herkesin yaşam kalitesini arttıracağını söyleyerek şöyle dedi. “ İlçemizde yaşayan tüm insanlarımızın daha sosyal, daha yeşil, su sorunu, alt yapı sorunu, çevre sorunu olmayan bir ilçede kaliteli bir hayat sürmeleri gerektiğine inanıyorum.  Dolayısı ile geliştireceğim bir çok projeyi yeni seçilecek olan yerel yöneticilerle birlikte hayata geçirmek adına bu göreve talip olduğunu belirtti, Belediye başkanlığını kazanacak arkadaşlarımla uyum içinde çalışarak, ilçemizi Ak Parti belediyeciliği ile tanıştırmayı yürekten istiyorum dedi. Uzun, Siyaset arenasında da yetkili ve etkili çalışmalar yapmak üzere elimizi taşın altına koyacağız ifadelerini kullandı. Uzun "bize destek vermeye  gelen tüm dostlarımıza gönülden teşekkür ediyorum", verdikleri destek ile  partimizi en üst seviyeye taşıyacaklarına inancımızın tam olduğunu ve bu inançla birlikte şevkle çalışacağımızı tüm kamu oyuna duyurmak isterim diye konuştu.