LÖSEV’DEN EĞLENCE

LÖSEV’DEN EĞLENCE

Yayınlama: 23.09.2013
278
A+
A-

 

 

LÖSEV’DEN EĞLENCE

 

 

LÖSEV Tekirdağ Şubesi  Tekirdağ Çınarlı mahallesinde ki bir Kafe’de Lösevli aileler ile bir araya gelerek eğlence düzenledi.


Lösev Tekirdağ Şubesi çınarlı mahallesinde gerçekleştirilen eğlenceye yaklaşık 25 kadar Lösevli çocuk ve aileleri katıldı.Yapılan eğlencede Kurban bayramının yaklaşmasından dolayı LÖSEV’in  “Kurban Bağışlarınız ile Hayat Kurtarmaya Devam Ediyoruz” kampanyası Lösevli çocukları bulunan ailelere anlatıldı. Düzenlenen etkinlik ile ilgili bilgi veren LÖSEV Tekirdağ Şubesi temsilcisi Sebahat Tehnova “ Kurban bayramı öncesinde LÖSEVLİ evlatları olan ailelerimiz ile bir araya gelerek, her zaman yanımızda olan LÖSEV’in  “Kurban Bağışlarınız ile Hayat Kurtarmaya Devam Ediyoruz” kampanyasına destek olmak ve katılım sağlamak için böyle bir eğlence düzenledik,bu organizasyonda hem lösevli olan çocuklarımız stres atıyorlar gönüllerince eğleniyorlar hem de LÖSEV’in kurban bayramı için düzenlediği kampanya hakkında ailelerimizi bilgilendiriyoruz.” Dedi.


Gönüllerince Eğlendiler


LÖSEV Tekirdağ Şubesi olarak düzenlenen eğlenceye katılan LÖSEV rahatsızlığı bulunan çocuklar ve aileleri müzik eşliğinde tüm sıkıntılarını bir kenara bırakarak hep birlikte eğlendiler. LÖSEV geçtiğimiz aylarda Ankara’da düzenlenen etkinlikte LÖSEV’in Tekirdağ Temsilciliğine yapılan etkinlikler ve faaliyetlerden dolayı bir teşekkür belgesi verdi. Teşekkür Belgesi ile ilgili konuşan TEHNOVA “ Ankara’da bize verilen teşekkür belgesi bizlerin çalışma isteğini ve şevkini arttırdı.Bu Teşekkür Belgesi Ramazan ayında yapmış olduğumuz etkinlikler ve faaliyetler için LÖSEV Tekirdağ İl Aile Komitesi olarak bizlere verildi.” Dedi.Çınarlı mahallesinde bir kafe de düzenlenen etkinlik pasta kesilmesi ve müzik eşliğindeki eğlencenin ardından son buldu.