KAYIP ADAY ADAYI

KAYIP ADAY ADAYI

Yayınlama: 04.09.2013
189
A+
A-

BÜYÜKŞEHİR'İN KAYIP ADAY ADAYI

 
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan aday Adayları kesinleşti. Şerafetdin Terzi, Adem Dalgıç, Kadir Albayrak ve Haluk Öztrak bu alanda aday adaylıklarını açıklayan isimler oldu.

CHP Tekirdağ merkez Süleymanpaşa İlçe Örgütünün son dönemde yaptığı kahvaltılı toplantılara ise katılmayan sadece Haluk Öztrak oldu. Aday Adaylığını açıkladıktan hemen sonra Bodrum'a tatile gittiği öğrenilen Öztrak'ın diğer işleri nedeniyle de henüz Tekirdağ'a gelmediği biliniyor.

Büyükşehir için özellikle Şerafetdin Terzi, büyük bir efor sarf ederken, Kadir Albayrak ve Adem Dalgıç'da çalışmalarını yoğunlaştıran isimler. Ancak yaklaşık bir aydır hiç bir yerde görünmeyen Haluk Öztrak'ın kendisini 'GARANTİ ADAY' gördüğü için 'rahat' davrandığı da konuşuluyor. Oysa Ağabeyi CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak'ın desteklediği imajını ortaya koyarak adaylığını açıklayan Haluk Öztrak'ın böyle bir desteği de genel siyasi durumda çok da doğru görülmüyor ve benimsenmiyor.


Son olarak Üç Milletvekili'nin katılımı ile gerçekleştirilen Marmara Ereğlisi'ndeki partiye katılımlarda ise Tekirdağ ve ilçelerinin tüm aday adayları oradayken, sadece bu davete katılım göstermeyen Haluk Öztrak'ın ismi okunmadı.Şimdi soruyoruz; Haluk Öztrak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olursa yine aynı davranışlar içinde olacak mı?
Haluk Öztrak Büyükşehir'e aday gösterilirse seçim çalışmalarını Bodrum'dan mı yönetecek?
Haluk Öztrak böyle bir davranışla CHP'ye bölgede zarar veriyor mu?
 
Kaynak : Habertekirdag.net