BİR KEDİSİ OLDU AMA KAYIP

BİR KEDİSİ OLDU AMA KAYIP

Yayınlama: 25.05.2013
258
A+
A-

 

Kaybolan Kedisini İlanla Arıyor

 

İstanbul'da yaşayan elektrik elektronik mühendisi 40 yaşındaki Serkan Tercanlı, 2 yıldır evinde beslediği 'Çaki' adlı kedisinin Tekirdağ'da kaybolması üzerine fotoğraflı el ilanı bastırıp kentin birçok noktasına astı. Çocuğu olmadığı için evladı gibi gördüğü kedisini bulana kadar arayacağını söyleyen Tercanlı, kediyi bulup getirene ödül vereceğini söyledi.

 

İstanbul'daki özel bir firmada çalışan elektrik elektronik mühendisi 40 yaşındaki Serkan Tercanlı, 2 yıldır beslediği ve 'Çaki' adını verdiği kedisini geçen hafta ailesinin kaldığı Tekirdağ'ın Şarköy İlçesi'ndeki yazlığına götürerek geri döndü. İki gün önce yazlıkta kalan ailesi otomobille İstanbul'a dönerken Çaki adlı kedi, Tekirdağ'da otomobilin camından atlayarak ortadan kayboldu.

 

EL İLANI İLE ARIYOR

 

Kedisinin kaçmış olduğunu öğrenince çok üzüldüğünü ifade eden Tercanlı, fotoğraflarının yer aldığı el ilanları bastırarak Tekirdağ'da aramaya başladı. Kedinin otomobilden kaçtığı sahil caddesi civarında ağaçlara ilan asan ve çevreden geçenlere kedisinin fotoğrafını göstererek soran Serkan Tercanlı, bulunması için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

BULANA ÖDÜL VERECEK

 

Kedisini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını anlatan Serkan Tercanlı, "Bu kedi çok akıllı bir kedidir. Belki de İstanbul'daki evimize dönmeye çalışıyordur. Ben 2 gündür Tekirdağ'da uyumadan Çaki'yi aramaya devam ediyorum. Umarım başına bir iş gelmemiştir. Evimde 10 tane daha kedim var ancak Çaki'nin yeri bir başkadır. Kedimi bulan duyarlı her kimse kendisine ödül vereceğim tasmasında benim numaralarım yazıyor. Suistimal edildiği için ödülün miktarını açıklamıyorum." diye konuştu.