Karaevli Muhtarı ve eşinden köylülere Anneler günü sürprizi

Karaevli Muhtarı ve eşinden köylülere Anneler günü sürprizi

Yayınlama: 13.05.2024
107
A+
A-

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Karaevli Köyü muhtarı Aydın Akın ve eşi Filiz Akın Anneler Günü ve Hıdırellez Şenlikleri kapsamında köyde yaşayanlara piknik düzenledi.

Karaevki Köyü muhtarı Aydın Akın’ın eşi Filiz Akın Hıdırellez ve Anneler Günü etkinliğini birleştirerek piknik düzenledi. Kırda yapılan pikniğe çok sayıda Mahalleli ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan nallar katıldı. Pikniğe katılanlar hep birlikte ikramlardan yediler, müzik eşliğinde Eğlendiler. Aydın ve Filiz Akın çifti etkinliğe katılan annelere çiçek vererek Anneler Günü kutladı.

Karaevli köyü muhtarı Aydın Akın yaptığı açıklamada “Öncelikle eşim Filiz Akın’ın organizasyonunda köylülerimizle Anneler Günü ve Hıdırellez etkinlikleri kapsamında bir araya geldik. Pikniğimize katılan başta Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Volkan Nallar ve mahallelilerimize çok teşekkür ederiz. Mahalle sakinlerimizde güzel bir gün geçirdik, elleri öpülesi annelerimizin Anneler gününü kutladık. Bu vesileyle ister çocuk doğursun ister doğurmasın bütün kadınlarımızın anneler günü canı gönülden kutluyorum. Yine bolluk ve bereketin simgesi olan Hıdırellez’in tekirdağ’ımıza işimize bolluk ve bereket getirmesini diliyorum” dedi