Kapçak Emlak yeni yerinde yeni vizyonu ile büyüyor

Kapçak Emlak yeni yerinde yeni vizyonu ile büyüyor

Yayınlama: 31.05.2023
163
A+
A-

Tekirdağ’da 8 yıldır emlak sektöründe faaliyet gösteren  Kapçal Emlak ve Gayrimenkul Firması büyümeye devam ediyor. Son ofisini Hürriyet Mahallesi’nde açan firma, yeni ofisinde müşterilerini bekliyor.

 

YENİ OFİSİNİ HÜRRİYET’TE AÇTI

Yeni ofis hakkında bilgi veren Emlak ve Gayrimenkul Uzmanı Sedat Kapçak, “2015 yılında Tekirdağ’da bu sektöre adım attık. Merkez ofislerimiz, çarşı merkezinde bulunan Star Medikal Hastanesi’nin yanında. Orada bir küçük ofisle başladık 2015 beş yılında. Sonrasında orada üç dört tane beş tane ofisimiz oldu.
Akabinde Hürriyet Mahallesi bizim aklımızdaydı ama kendi yerimizi yapalım istedik. Allah’a şükürler olsun bunu da Cenabı Allah bugüne nasip etti. Bugün Hürriyet Mahallesi’nde şu anda yeni ofisimizden sizlerle bu konuşmayı yapıyoruz” dedi.

 

‘BU ŞEHRE HİZMET ETMEK İSTİYORUZ’

Kapçak, “Hep şunu demiştik. Biz bu şehirde ekmek yiyoruz, bu şehirde kazanıyoruz, bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Çünkü insanlar yaşadığı şehirlere dokunduğu sürece o şehrin hayatına, dokusuna dokunduğu sürece var olur. Biz de bu düsturla devam ettik. Bugüne kadar geldik. Şükürler olsun.
Şimdi Hürriyet Mahallesi’nde yeni müşterilerimize eski müşterilerimize birlikte burada hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabb’im inşallah bizleri bu konuda mahcup etmez, müşterilerimize karşı da. Her şeyin hayırlısı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

‘MÜŞTERİLERİMİZ HEP MEMNUNİYETLE AYRILDI’

Kapçak, “Dediğim gibi bu sektör çok geniş bir sektör. Yani çok dikkat edilmesi gereken, güven üzerine kurulu bir sektör. Bugüne kadar yaptıklarımız da, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. Çünkü yaklaşık sekiz, dokuz yıldır bu sektördeyiz. Bugüne kadar hiç kimse Kapçak Emlak’a gelip bize şu işi yanlış yaptırdınız demedi. Hep memnuniyetle ayrıldı bizden müşterilerimiz. Bundan sonra da böyle olacaktır diye düşünüyorum” diye sözlerini tamamladı.