TEKİED’E TECRÜBELİ BAŞKAN

TEKİED’E TECRÜBELİ BAŞKAN

Yayınlama: 11.10.2013
342
A+
A-

 

Tekirdağ Kantin İşletmecilerinde Görev Dağılımı


 Tekirdağ Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanlığını uzun süredir başarıyla yürüten Fatih İŞÇAN Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevini Tekirdağ Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Kurucu Üyelerinden Sinan Gümüş’e Devir etti.


Tekirdağ Kantin İşletmecileri Esnaf Derneğinin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Gümüş Dernek Bürosunda yapmış olduğu açıklamada. Birlik ve Beraberlik mesajı verdi. GÜMÜŞ “Öncelikle yeni eğitim ve öğretim yılımız camiamıza,meslektaşlarımıza ve Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Derneğimize bugüne kadar yapmış olduğu maddi ve manevi tüm desteklerinden ve başarılarından dolayı kendisine yeni yönetim kurulumuz olarak teşekkür ediyoruz.Fatih İşçan bizlerden birisi ve Dernek olarak bizi Türkiye Kantinciler Federasyonu yönetiminde temsil edecek. Kendisi ile bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz.” Dedi.


Tecrübeli Bir Başkan


1971 Doğumlu olan Tekirdağ Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Gümüş  13 yıldır Kantin işletmeciliği ile uğraşıyor.Tekirdağ Kantin İşletmecileri Esnaf Derneğinin Kurucu üyelerinden olan GÜMÜŞ Dernek Kurulduğundan bu yana ise yönetim kurullarında görev alarak kendi tecrübesini bu iş için kullanacağının sinyallerini verdi. TEKİED bürosunda yapılan açıklamada konuşan TEKİED Yönetim Kurulu Başkanı Sinan GÜMÜŞ “Dernek olarak Tek Liste ile  yapmış olduğumuz olağan üstü kongrede  tüm arkadaşlarımızın desteklerini alarak yönetim kuruluna seçildik.Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize daha sağlıklı bir hizmet sunmak,bunun için ise yapmayı planladığımız ilk işlerin başında ise  Kantin İşletmecilerimizi be çalışanlarımızı bu konuda eğitimlere tabii tutmak ve onları sağlık ve hijyen konusunda bilinçlendirmek olacak. Bugüne kadar yapmış olduğumuz gibi Gençlerimize,çocuklarımıza sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. 

 

TEKİED Yeni Yönetim Kurulu Görev Dağılımı

Sinan Gümüş- Yönetim Kurulu Başkanı

Nail Erdem-Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Helmi Alparslan – Genel Sekreter

Faruk Kalkan – Sayman