ALBAYRAK’IN YENİ YIL MESAJI

ALBAYRAK’IN YENİ YIL MESAJI

Yayınlama: 01.01.1970
223
A+
A-

 

KADİR ALBAYRAK'IN YENİ YIL MESAJI

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla merhaba diyoruz.  Her yeni yıl yeni başlangıçlar, yeni atılımlar yılıdır. Aynı zamanda geçmişin değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.                              

2016 yılında da şehrimizi her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içerisinde olacağız. Yürüttüğümüz çalışmalar, verdiğimiz hizmetler ve ürettiğimiz projeler ile geldiğimiz noktayı bir adım sonrasına taşımak ve şehrimizi çağdaş, modern bir görünüme kavuşturmak için azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2016 yılının başta siz değerli hemşehrilerim, ülkemiz ve tüm dünya insanları için sağlık, esenlik ve güzelliklerle geçmesi; bu yeni yılda birlik ve beraberliğimizin daha güçlü, mesafelerin barış, huzur ve mutlulukla dolu olması dileklerimle yeni yılınızı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.