İLÇELERDEN SONRA MERKEZ’DE

İLÇELERDEN SONRA MERKEZ’DE

Yayınlama: 13.09.2013
328
A+
A-

 

SIRA MERKEZ ZİYARETLERİNDE

 

 

 

Tekirdağ siyaset gündemi giderek hız kazanırken, CHP’de isimleri netleşen aday adayları da kendi belirledikleri noktalarda çalışmalarına devam ediyorlar. Ancak bunlardan biri varki gerçekten adaylığını açıkladığı günden bu yana dur durak bilmiyor.


 

Şerafetdin Terzi, adı artık halkın dilinde ve zihninde çalışkanlığı ile yer etmeye başladı bile. Kendisine “Sıkmadık El Bakmadık Göz bırakmayacağız” gibi iddialı bir slogan belirleyen Terzi, Gerçekten Çalışmalara başladığı günden beri, Önce Tekirdağ’ın neredeyse tüm ilçelerine köy ve beldelerine  buralarda ne kadar parti üyesi var ise tamamının elini sıkıp gözlerine bakarak projelerini anlatıp bir yandan da herkesin dilek ve sorunlarını sabırla dinledi. Terzi beraberindeki genç ve dinamik ekibi vasıtası ile de bu anları görüntüleyip gerek sosyal medyada gerek ise yerel medyada sıkça yer almasını sağladı.

 

SIRA MERKEZDE

 

Şu aralar Tekirdağ merkez Süleyman paşa ilçesinde ziyaretlerde bulunan Şerafetdin Terzi’yi sabah ezanı okunduğu sırada Muratlı yolunda bulunan bir kahvehanede vatandaşlarla sohbet ederken bulduk. Terzi bize “ Erken kalkan çok yol alır” diye birde espri yaptı. Daha sonra bugün ise Kent merkezinde bulunan Şehir içi yolcu terminalinde otobüs firması çalışanları ile buluştu sohbet edip ellerini sıktı. Terzi sıranın merkezde olduğunu, esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret edeceğini belirtti. Tekirdağ seçmeni çalışanı fark edip gerekeni yapacaktır.