Husumetlisine taşla saldıran şüpheli tutuklandı

Husumetlisine taşla saldıran şüpheli tutuklandı

Yayınlama: 10.03.2024
529
A+
A-

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kişinin arkadan yaklaşarak husumetlinin kafasına taşla vurduğu anlar güvenlik kameralarına yansımış ve kamuoyun da tepki uyandırmıştı.

olayın ardından Tekirdağ ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri harekete geçerek saldırgan N. C’yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli” Kasten tasarlayarak adam öldürmeye teşebbüs” suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.

OLAY;

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Hükümet Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz yıl aralarında husumet bulunan N.C elinde taşla C.G’yi cadde üzerinde bir süre takip etti. Elinde ki taşla C.G’ye yaklaşan N.C bir anda vurmaya başladı. Kafasına aldığı darbenin etkisiyle yere yığılan C.G’ye vurmaya devam eden N.C’nin saldırıları çevrede ki iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Taşlı saldırı devam ederken çevredeki vatandaşlarda o anları film seyreder gibi izledi.Uzun süre darbe vurmaya devam eden N.C’yi vatandaşların ayırmaması dikkatlerden kaçmadı. Daha sonra bir vatandaşın araya girmesiyle kavga sona erdi. Kafasına darbe alan C.G. ambulans ile hastaneye kaldırıldı.