HALUK LEVENT COŞTURDU

HALUK LEVENT COŞTURDU

Yayınlama: 14.11.2013
414
A+
A-

 

TEKİRDAĞ HALUK LEVENT'LE COŞTU

 

Tekirdağ'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümünde Atatürk kapalı spor salonunda Haluk Levent konser verdi. Salonu dolduran yaklaşık 5 bin kişi gönüllerince eğlendiler.


Tekirdağ Belediyesinin organize ettiği Haluk Levent konseri Tekirdağlıları coşturdu. Tekirdağ'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümünü nedeniyle  düzenlenen konserde sahne alan Haluk Levent, eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen konsere Belediye Başkanı Adem Dalgıç ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.


Haluk Levent, ilk albümü çıkmadan Tekirdağ’ın bir çok ilçesinde halk konserleri verdiğini belirterek, “ Tekirdağ’da bir çok festivaller yapılıyor. Bende bu festivallerde sahne almak isterim. Çünkü ben ilk albümüm çıkmadan Tekirdağ’da bir çok ilçede halk konserleri verdim Tekirdağlılar beni iyi tanır diye konuştu. Haluk Levent sahnede  'Zor Aşk' şarkısı ile başlayan Haluk Levent, gece boyunca 'Akdeniz Akşamları', 'Dağlar', 'Bir Gece Vakti', 'Aşkın Mapushane', 'Bu Şehirden Gidelim Artık', 'Çemberimde Gül Oya', 'Deniz Üstü Köpürür', 'Çerkez Kızı', 'Dağlar mı Yolları mı', 'Dert Olur' 'Çanakkale Türküsü' şarkılarını seslendirdi.


Haluk Levent sahne performansı nedeniyle hayranlarının beğenisi topladı.