İKİ AYRI HAYAT HİKAYESİ

İKİ AYRI HAYAT HİKAYESİ

Yayınlama: 03.10.2013
338
A+
A-

 

İKİ AYRI HAYAT HİKAYESİ

 

Hadise'yi ağlatan genç yarışmacıdan iki farklı hayat hikayesi


O Ses Türkiye yarışmasında anlattığı hikaye ile Hadise'yi ağlatan genç yarışmacı Soner daha önce katıldığı bir yarışma programında farklı bir hayat hikayesi anlatmış.


’O Ses Türkiye’ yarışmasında babasının gırtlak kanseri olduğunu ve kardeşleri ile birlikte evi geçindirdiğini söyleyerek ünlü şarkıcı Hadise’yi ağlatan Tekirdağlı Soner Kıp’ın daha önce katıldığı başka bir yarışma programında farklı bir hayat hikayesi anlattığı ortaya çıktı.Star TV ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunduğu ’O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan Tekirdağlı Soner Kıp, sesiyle jüriyi büyüledi.


 Program sırasında babasının gırtlak kanseri olduğunu ve kardeşleri ile birlikte evi geçindirdiğini söyleyen Kıp, ünlü şarkıcı Hadise’yi gözyaşlarına boğdu. Ancak Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşayan Kıp’ın daha önce ’Bir Şarkısın Sen’ isimli çocukların yarıştığı yarışmaya katıldığı ve burada farklı bir hayat hikayesi anlattığı ortaya çıktı. Kıp’ın ’Bir Şarkısın Sen’ programında babasının trafik kazası geçirdiğini, bu yüzden kardeşleri ile evi geçindirdiğini söylediği ortaya çıktı.’O Ses Türkiye’ yarışmasında Hadise’nin takımında yer alan Kıp, kendisine telefonla ulaşan gazetecilere ise yoksulluğu ile ön planda olmak istemediğini, bu yüzden haberinin yapılmasını istemediğini söyledi. Gazetecilerin yarışma ile ilgili düşüncelerini anlatması talebini kabul eden Kıp, bir süre sonra telefonunu kapattı.