GÜNAY’DAN ŞARAP İNTİKAMI

GÜNAY’DAN ŞARAP İNTİKAMI

Yayınlama: 31.07.2013
205
A+
A-

 

 

GÜNAY BASININ ÜZERİNİ ÇİZDİ

 

 

TSO Başkanı Cengiz Günay, hakkında şaraplı iftar haberi yapan gazetecileri, TSO’nun iftarına çağırmadı. Her yıl basın mensuplarına da davetiye gönderen Günay’ın bu haraketi tepkiyle karşılandı.


Ticaret ve Sanayi Odası binasında gerçekleşen iftar yemeğine Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Faruk Küçük, Tekirdağ Müftüsü Mahmut Gürlen, İl Genel Sekreteri Mustafa Yel, CHP İl Başkanı,MHP İl Başkanı , Dernek Başkanları, Oda Üyeleri  ile diğer protokol üyeleri de ilgi gösterdi.


Tekirdağ Müftüsü Mahmut Gürlen’in dua yaptırdığı yemekte konuşan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden yemeğe katılan herkese teşekkür etti. 


Geçtiğimiz günlerde TSO’nun düzenlediği bir iftarda şarap verilmesinin üzerine TSO Başkanı Cengiz Günay, hedef tahtasına oturtulmuştu. Tekirdağ kamuoyunda ağır eleştiriler alan Günay, TSO’nun iftarına hiçbir basın temsilcisini davet etmedi.


Günay’ın bu davranışına tepki gösteren Trakya Gazeteciler Birliği Derneği Başkanı Naci Akyazı, “Eğer bilinçli yaptıysa ayıp etmiş. Hoş bir davranış değil. Ben kendisini kınıyorum.” dedi.