GÖKTEN GÜL YAĞDI

GÖKTEN GÜL YAĞDI

Yayınlama: 11.10.2013
249
A+
A-

Ak Parti ilçe teşkilatı vatandaşlara havadan gül saçarak bayram kutladı

 

 

AK Partili paraşüt sporcuları Tekirdağlıların Kurban Bayramı’nı havadan gül saçarak kutladı. Türk ve parti bayrağı açan paraşütçüleri vatandaşlar ilgiyle izledi.

 

AK Partili Tekirdağlı 2 paraşütçü ilginç bir yöntem kullanarak vatandaşların Kurban bayramını kutladılar. Paraşüt sporcusu AK Parti üyesi Arslan Algül ve avukat Zeynel Şen paramotorla havalanarak valilik önündeki meydandaki vatandaşların üzerine gül saçtı. Havadan vatandaşların üzerine gül yağdı.       


Yaklaşık bir saat havada kalan paraşütçüler havada Türk Bayrağı ve AK Parti bayrağını açtı.

Tekirdağlıların üzerine gül saçan paramotor pilotu Arslan Algül, “AK Parti Süleymanpaşa Başkanlığı ilçe teşkilatı olarak Tekirdağlı vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı havadan gül saçarak kutladık. Peygamber efendimizi temsil eden gül yapraklarını havadan vatandaşlarımızın üzerine bıraktık. Havadan bu tür çalışmalarımızı yerel ve genel seçimlerde yapacağız.


Tekirdağ’ın doğal güzelliklerini ve çevresel etkileri de havadan çektiğimiz görüntülerle vatandaşlarımızla paylaşacağız.” dedi.     

 

       

Tekirdağlıların Kurban Bayramı’nı havadan gül saçarak kutladıklarını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Emrah Tunca, “Vatandaşlarımıza tek tek gül verme gibi bir imkanımız olmadı. Bu şekilde paramotor pilotlarımız sayesinde havadan gül saçmayı düşündük. Arkadaşlarımız havalanarak havadan vatandaşlarımızın bayramını kutladı.” dedi.