Gelecek Partisinde Son Tarih 23 Mart

Gelecek Partisinde Milletvekilliği Aday Adaylığı koşulları belli oldu.

Gelecek Partisinde Son Tarih 23 Mart
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.03.2023
117
A+
A-

Gelecek Partisinde Milletvekilliği Aday Adaylığı koşulları belli oldu.

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, partisinin milletvekilliği aday adaylığı başvuru koşullarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Gelecek Partisi olarak milletvekilliğine aday adayı olacak vatandaşlarımızın şartları genel merkezimiz tarafından belirlendi. Genel merkezimiz, Milletvekilliği Aday Adaylığına başvurmak isteyen vatandaşların 10 Bin TL Bağış yapmasına karar verdi. Kadınlar ve Gençler  için bu fiyat 5 Bin TL olarak belirlendi, engelli vatandaşlarımız için ise 2 bin TL olarak belirlendi.’’ İfadelerini kullandı.

23 MART 2023 SON TARİH

Genel Merkezin aday belirleme süreci hakkında bilgilendirme yapan İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Teşkilat mensupları için istifa etmek için son tarih 16 Mart olarak belirlendi. Aday adaylığı başvuru sürecimiz 14 Mart itibarı ile başladı. 23 Mart akşam saat: 17:00’da ise son başvuru tarihimiz olarak belirlendi. Aday adaylıkları başvuruları tamamlandıktan sonra genel merkezimiz kuracağı komisyon sonrası Aday Belirleme sürecini başlatacak ve 9 Nisan 2023 tarihinde YSK’ya milletvekili aday listelerimizi tamamlayacağız.’’ Dedi.

Nişancı, Milletvekili Aday Adayı olmak isteyen vatandaşların Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığına gelerek bizzat başvuru yapabileceklerini belirtti.

REKLAM ALANI