ÇMM Derneği’nden ERGENE Kaymakamına Ziyaret

ÇMM Derneği’nden ERGENE Kaymakamına Ziyaret

Yayınlama: 25.10.2013
259
A+
A-

 

 

ÇMM  Derneği’nden ERGENE Kaymakamına Ziyaret

 

Çorlu’dan ayrılan ve yeni ilçe konumuna kavuşan ERGENE ilçesinin sevilen Kaymakamı Fatih Kızıltoprak’a Çorlu Medya Mensupları Deneği’nden nezaket ziyareti gerçekleştirildi. Dernek mensuplarının ziyaretinden Kaymakam Kızıltoprak memnun kaldı.


ZİYARET ERGENE İLÇESİNDE YAPILAN  ve  YAPILACAK İŞLER KONUŞULDU


Çorlu Medya Mensupları Derneği’nin dernek başkanı Mehmet Yirun’un başkanlığında gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde, Kaymakam’ a  bu yeni ve önemli görevinde başarılar dileğinde bulunuldu. Çevrenin daha iyi tanınması ve nelerin ERGENE’de öncelikli olarak  yapılabileceği ele alındı. Dernek mensupları kaymakama, “Ergene’ye geldiğiniz andan itibaren  ilçe ve çevre halkı içinde örnek bir uyum sağladığınızı gözlemliyoruz. Bu iyi sonuçlar verecektir. Niyet çok önemli  bir olgudur. Size ve Ergene’ye bu atamanız hayırlı ve uğurlu olsun” dediler.


KAYMAKAM,”HIZLI ÇALIŞMA  SÜRÜYOR”


Ergene ilçesinin yeni kaymakamı Fatih Kızıltoprak, “Bu gün dernek olarak  Ergene kaymakamlığına yaptığınız bu ziyaret bizleri duygulandırdı. Sizlerin ve halkın desteği çok önemli.İlçede yeni yeni resmi kuruluşların konuşlanması için gayretli çalışma yapıyoruz. Resmi dairelerin Ergene  ilçe merkezinde olması içinde ayrı bir önem veriliyor.Valimiz,Ergene belediyesi çalışmalarımıza çok büyük destek oluyorlar” dedi